सञ्चालकहरुको क्षमता अभिबृद्धि तालिम बन्दिपुरमा सुरु


काठमाडौं । गैंडाकोट नगरपालिका–२, नवलपुरमा रहेको गण्डकी बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि. को आयोजना र नेपाल बचत तथा ऋण केन्द्री सहकारी संघ लि. नेफ्स्कूनको प्राविधिक सहयोगमा साकोस सञ्चालकहरुको क्षमता अभिवृद्धि तालिम (CUDCC Training) तनहुँको बन्दिपुरमा शुरु भएको थियो ।

उक्त तालिम साकोसका अध्यक्ष पोषणराज सुवेदीको अध्यक्षतामा शुरु भएको थियो । कार्यक्रम साकोसका सचिव कुलप्रसाद पाण्डेले सञ्चालन गर्नुभएको थियो भने कार्यक्रममा साकोसका प्रथम उपाध्यक्ष केदारनाथ न्यौपानेले स्वागत मन्तव्य राख्नुभएको थियो । त्यसैगरी अध्यक्ष सुबेदीले तालिमको आवश्यकता र महत्वबारे प्रष्ट पार्दै तालिमबाट प्राप्त ज्ञान सीप साकोस सञ्चालनमा उपयोगीमूलक बन्न सकोस भनी शुभकामना समेत व्यक्त गर्नुभएको थियो ।

त्यसैगरी प्राविधिक सहयोगमा नेफ्स्कूनबाट बरिष्ठ कार्यक्रम अधिकृत प्रेमनाथ वाग्ले र तालिम अधिकृत सुमनराज घिमिरे प्रशिक्षकको रुपमा रहनुभएको थियो । उक्त तालिममा सञ्चालक समिति, लेखा सुपरिवेक्षण समिति, उपसमिति र कर्मचारी गरी २६ जनाको उपस्थिति रहेको थियो भने १६ हजार २ सय ४ सेयर सदस्य रहेको र उक्त साकोसको १ अर्ब ८० करोड कुल कारोबार रहेको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न