सुरक्षित ऋण परिचालन तथा जोखिम व्यवस्थापन तालिम सञ्चालन


धादिङ । नेफ्स्कून फिल्ड कार्यालय धादिङको आयोजनामा साकोस कर्मचारीहरुका लागि एक दिवसीय सुरक्षित ऋण परिचालन तथा जोखिम व्यवस्थापन तालिम सञ्चालन भएको थियो । धादिङ फिल्ड कार्यालय व्यवस्थापन उपसमिति सदस्य प्रदिप अधिकारीको अध्यक्षतामा आयोजित तालिमको उद्घाटन जिल्ला बचत संघ धादिङका अध्यक्ष नवराज शर्माले गर्नुभएको थियो ।

त्यसैगरी अध्यक्ष शर्माले साकोसको प्रभावकारी सञ्चालन सुरक्षित ऋण परिचालन र जोखिम रहित वित्तीय व्यवस्थापन रहेको स्पष्ट पार्नुभएको थियो भने बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाको मूख्य जिम्मेवारी पुँजी निर्माण र पुँजीको प्रभावकारी परिचालन रहेको बताउँदै सहकारीमार्फत सदस्य उद्यमशिलता अभिबृद्धि आवश्यक रहेको समेत जोड दिनुभएको थियो ।

उक्त तालिममा धादिङ र गोर्खा जिल्लाका विभिन्न बचत तथा ऋण सहकारी संस्थामा कार्यरत ऋण अधिकृत, ऋण सहायक र ऋण संयोजक गरी ३० जनाको सहभागिता रहेको थियो । फिल्ड कार्यालय व्यवस्थापन उपसमिति सदस्य तुलसीप्रसाद अधिकारीले स्वागत मन्तव्य राख्नुभएको थियो । सो तालिमको सहजीकरण नेफ्स्कूनका तालिम अधिकृत रविन्द्र श्रेष्ठले गर्नुभएको थियो भने व्यवस्थापन सहजीकरण फिल्ड इन्चार्ज शम्भूप्रसाद घिमिरेले गर्नुभएको थियो ।

 


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न