पोखरामा पर्ल्स अनुगमन तालिम


काठमाडौं । नेफ्स्कून फिल्ड कार्यालय पोखराको आयोजनामा ३ दिवसीय पर्ल्स अनुगमन तालिम सुरु भएको थियो । सो तालिममा २६ साकोसका ३१ जनाको सहभागिता रहेको थियो भने उक्त तालिम उद्घाटन गर्दै नेफ्स्कून सञ्चालक सदस्य कमलादेवी गिरीले संस्था सञ्चालनमा पर्ल्सको महत्वबारे चर्चा गर्नुभएको थियो ।

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

उहाँले संस्थागत सुशासन र वित्तीय अनुशासनसहित सदस्यको विश्वास जित्न पर्ल्सको पालना गर्नुपर्नेमा जोड दिनुभएको थियो । त्यसैगरी तालिम सहजीकरण नेफ्स्कूनका बरिष्ठ कार्यक्रम अधिकृत भरत प्रसाद न्यौपानेले गर्नुभएको थियो भने स्वागत मन्तव्य संघका कार्यक्रम अधिकृत सुर्यप्रसाद तिमिल्सिनाले राख्नुभएको थियो ।

 


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न