महिला अभियानले निःशुल्क आँखा शिविर गर्ने


बालकोट, मंसिर १४ । महिला अभियान बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाले यहीँ मंसिर २७ गते निःशुल्क आँखा शिबिर गर्ने भएको छ । आँखा शिबिरको तयारीका लागि विभिन्न वडामा भेला सम्पन्न भइरहेका छन् ।
संस्थाकी अध्यक्ष सिर्जना तिवारीले निःशुल्क आँखा शिबिरको तयारीका लागि वडा नम्बर ४र ५ मा भेला सम्पन्न भइसकेको र १,२ र ३ वडामा भेलाको तयारी भइरहेको बताउनुभयो । आँखा शिबिर महिला अभियान सहकारीको नजिकै बालबिनायक प्राविको प्र्रांगणमा हुने भएको छ । विपि नेत्र प्रतिष्ठानको प्राविधिक सहयोग र लायन्स क्लव लालबन्दीले आर्थिक सहयोग मा आँखा शिबिर हुन लागेको हो । शिबिरमा सदस्य, गैर सदस्य सबैलाई सेवा दिने अध्यक्ष तिवारीले बताउनुभयो । त्यस्तै मोतिबिन्दुको अपरेसन र औषधीहरुसमेत निशुल्क दिइने संस्थाले जनाएको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

बागमती प्रदेश सहकारी संघ ठोस कार्यक्रम सहित सक्रिय हुने
आइसीए एपीको क्षेत्रीय सभा सम्पन्न
भक्तपुर बचत संघको आमदानी दोब्बर
सहकारी अभियन्ता उद्धव सापकोटालाई पुत्री शोक