हाम्रो चित्रवन साकोसको तेस्रो समीक्षा बैठक सम्पन्न


चितवन । हाम्रो चित्रवन बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि. भरतपुर-११ चितवनको तेस्रो त्रैमासिक समीक्षा बैठक सम्पन्न भएको थियो ।

उक्त संस्थाका अध्यक्ष तेजेन्द्रबहादुर खड्काको सभापतित्वमा सम्पन्न उक्त बैठकमा संस्थाका सचिव कृष्णप्रसाद पौडेल र प्रमुख कार्यकारी अधिकृत उमाकान्त पौडेलले हाल सम्मको कार्य प्रगतिको समीक्षा र आगामी कार्य योजनाको बिषयमा प्रस्तुत गर्नुभएको थियो ।

त्यसैगरी संस्थाका सञ्चालक समिति, लेखा सुपरिवेक्षण समिति, ऋण उपसमिति, सेवाकेन्द्र व्यवस्थापन उपसमिति सहित ब्यवस्थापन प्रमुखहरुको सहभागिता रहेको सो समीक्षा बैठकमा बजारको पछिल्लो अवस्था तरलता ब्यवस्थापन र ऋण लगानी तथा असुलीको बिषयमा गहन छलफल समेत भएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न