स्याङ्जाको वालिङमा साकोस सदस्यहरूका लागि सहकारी अभिमुखीकरण


काठमाडौं । नेफ्स्कूनको आयोजना तथा जिल्ला बचत संघ स्याङ्जाको व्यवस्थापन सहजीकरणमा जिल्लाका बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका प्रतिनिधि एवम् सदस्यहरुलाई सहकारी अभिमुखीकरण तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रम सञ्चालन गरिएको थियो ।

त्यसैगरी नेफ्स्कून पोखरा फिल्ड कार्यालय व्यवस्थापन उपसमिति सदस्य विद्या श्रेष्ठको अध्यक्षतामा आयोजित कार्यक्रमका प्रमुख व्यक्ति जिल्ला बचत संघ स्याङ्जाका अध्यक्ष रविन्द्रप्रसाद श्रेष्ठ हुनुभएको थियो ।

सो कार्यक्रममा जिल्लाभरका विभिन्न बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाहरुबाट ४१ जनाको सहभागिता रहेको थियो । उक्त कार्यक्रम सहजीकरण नेफ्स्कूनका अनुगमन अधिकृत सुर्यप्रसाद तिमल्सिनाले गर्नुभएको थियो भने बचत तथा ऋण सहकारी अभियान र सहकारीका समसामयिक विषयहरुमा सहभागीहरुबाट उठेका जिज्ञासाहरुको सम्बोधन नेफ्स्कून पोखरा फिल्ड कार्यालयकी इन्चार्ज यमकला सुवेदी र सहजकर्ता तिमल्सिनाले गर्नुभएको थियो ।

 


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

मकवानपुरमा सहकारी लक्षित बार्षिक योजना तथा बजेट निर्माण तालिम सम्पन्न
कोपोमिसमा समष्टिगत विवरण दाखिला सम्बन्धी अभिमुखिकरण सम्पन्न
हरिवन नगरपालिकामा सहकारी सचेतीकरण कार्यक्रम सम्पन्न
घोराहीमा साकोसहरुका लागि वार्षिक योजना तथा बजेट निर्माण तालिम सञ्चालन