बंगुर पाल्न सहकारीलाई अनुदान


सोलुखुम्बु, मंसिर १५ । पाँचपोखरी महिला बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका सदस्यहरुलाई बंगुर पाल्नका लागि अनुदान दिइएको छ । महिला तथा बालबालिका कार्यालय सोलुखुम्बुले ती संस्थाका २० जना सदस्यलाई बंगुरपालनका लागि ७० हजार अनुदान दिइएको हो । सीप तथा बंगुरपालनसम्बन्धी सातदिने व्यावसायिक तालिमपछि उनी प्रत्येकलाई अनुदानस्वरूप ३ हजार ५ सयका दरले अनुदान दिइएको थियो । महिलाको आयआर्जनमा वृद्धिका साथै आत्मनिर्भर र सशक्तीकरणका लागि अनुदान दिइएको महिला विकास अधिकृत सावित्रा न्यौपानेले बतायनसभयो । महिला परनिर्भर रहेकाले हिंसामा बढी पर्ने गरेको उल्लेख गर्दै आत्मनिर्भर बनाउन अनुदान दिइएकोृ हो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

काभ्रेली सहकारीकर्मीहरुसँग नेफ्स्कूनको अन्तरक्रिया
नेफ्स्कूनद्वारा बधाई तथा शुभकामना
बागमती प्रदेश सहकारी संघको प्रथम वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न
स्थिरीकरण कोषको नीति कार्यक्रम तथा बजेट निर्माण कार्यशाला सम्पन्न