बंगुर पाल्न सहकारीलाई अनुदान


सोलुखुम्बु, मंसिर १५ । पाँचपोखरी महिला बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका सदस्यहरुलाई बंगुर पाल्नका लागि अनुदान दिइएको छ । महिला तथा बालबालिका कार्यालय सोलुखुम्बुले ती संस्थाका २० जना सदस्यलाई बंगुरपालनका लागि ७० हजार अनुदान दिइएको हो । सीप तथा बंगुरपालनसम्बन्धी सातदिने व्यावसायिक तालिमपछि उनी प्रत्येकलाई अनुदानस्वरूप ३ हजार ५ सयका दरले अनुदान दिइएको थियो । महिलाको आयआर्जनमा वृद्धिका साथै आत्मनिर्भर र सशक्तीकरणका लागि अनुदान दिइएको महिला विकास अधिकृत सावित्रा न्यौपानेले बतायनसभयो । महिला परनिर्भर रहेकाले हिंसामा बढी पर्ने गरेको उल्लेख गर्दै आत्मनिर्भर बनाउन अनुदान दिइएकोृ हो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

प्रोबेसन कार्यक्रम अन्तर्गत गौरीशंकर क्लष्टरमा आबद्ध साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान
कैलालीको बर्दगोरियामा सहकारी व्यवस्थापन तालिम सञ्चालन
नवलपुरमा कोपोमिस दाखिला तथा भाखा नाघेको ऋण व्यवस्थापन कार्यक्रम सम्पन्न
सुनसरीमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान