सहकारीमार्फत आर्थिक रुपान्तरणमा जोड


दाङ,मंसिर १६ । सहकारीमार्फत आर्थिक रुपान्तरणमा लाग्नुपर्ने दाङमा आयोजित कार्यक्रममा बोल्ने वक्ताहरुले बताएका छन् ।
बंगलामुखी बचत तथा ऋण सहकारी संस्था नारायणपुर दाङको चौथो साधारणसभामा बोल्ने वक्ताहरुले सहकारीमार्फत जीवनस्तरमा सुधार गर्न जोड दिनुपर्ने बताएका थिए । सहकारीमार्फत नै देशमा संमृद्वि ल्याउन सकिने उनीहरुको भनाई थियो ।
कार्यक्रममा बोल्दै सीसा नेपालकी अध्यक्ष साजिदा सिद्विकीले सहकारीले महिला सक्षमतामा अघि बढेको खुसी व्यक्त गर्नुभयो । ‘सहकारीले जीवनस्तरमा सुधार ल्याएको छ, अझै सहकारीबाट मनग्य लाभ लिन सक्नुपर्छ’ उहाँले भन्नुभयो । सहकारीमा लागेका महिलाको क्षमता अभिवृद्विका लागि सीसा नेपालले सहयोग गर्न सक्ने उहाँको भनाई थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नवलपुरमा कोपोमिस दाखिला तथा भाखा नाघेको ऋण व्यवस्थापन कार्यक्रम सम्पन्न
सुनसरीमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान
धनुषामा साकोसहरुका लागि वार्षिक कार्ययोजना तथा बजेट निर्माण तालिम सञ्चालन
सदस्य सम्बन्ध व्यवस्थापन तालिम सम्पन्न