सहकारीको कारोबार पारदर्शी गर्न आग्रह


उदय बीसी दाङ,मंसिर १७ । डिभिजन सहकारी कार्यालय दाङका प्रमुुख विनोदकुुमार पौडेलले सहकारीलाई आफ्नो कारोबार पारदर्शी बनाउन आग्रह गर्नुभएको छ ।
सिर्जना महिला बचत तथा ऋण सहकारी संस्था तुुलसीपुुर टरिगाउँको नवौं साधारणसभामा बोल्दै पौडेलले सहकारी नीति अनुुसार सहकारी सञ्चालन हुुने र इमान्दारिपूर्वक आफ्नो कारोबारलाई चुस्तदुरुस्त बनाएमा सहकारी कहिल्यै नडुव्ने बताउनुुभयो । साथै उहाँले महिला सहकारीहरु अन्य सहकारी भन्दा इमान्दार भएको उल्लेख गर्दै सफलता पनि हासिल गरेको बताउनुुभयो ।
संस्थाका अध्यक्ष ज्ञानुु केसीको अध्यक्षतामा भएको उद्घाटन कार्याक्रममा बोल्दै कतिपय सहकारीको काम कर्तव्य समेत स्पष्ट नभएको र उनीहरुले विद्यानमा उल्लेख गरेअनुसारको काम समेत नगरेको पौडेलको गुुनासो थियो ।
कार्यक्रममा टरिगाउँ गाविस सचिव शिवराज केसी, विभिन्न राजनीतिक दलहरुका प्रतिनिधिहरुले सहकारी नीति अनुुसार अघि वढ्न सहकारीलाई सुुझाव दिनुुभएको थियो । सो अवसरमा संस्थाका सचिव नीमा केसीले प्रगति र कोषाध्यक्ष रमा आचार्यले आर्थिक प्रतिवेदन पेश गर्नुभएको थियो । कतिपय सहकारीको काम कर्तव्य समेत स्पष्ट नभएको र उनीहरुले विद्यानमा उल्लेख गरेअनुसारको काम समेत नगरेको पौडेलको गुुनासो थियो ।
कार्यक्रममा टरिगाउँ गाविस सचिव शिवराज केसी, विभिन्न राजनीतिक दलहरुका प्रतिनिधिहरुले सहकारी नीति अनुुसार अघि वढ्न सहकारीलाई सुुझाव दिनुुभएको थियो । सो अवसरमा संस्थाका सचिव नीमा केसीले प्रगति र कोषाध्यक्ष रमा आचार्यले आर्थिक प्रतिवेदन पेश गर्नुभएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

बागमती प्रदेश सहकारी संघ ठोस कार्यक्रम सहित सक्रिय हुने
आइसीए एपीको क्षेत्रीय सभा सम्पन्न
भक्तपुर बचत संघको आमदानी दोब्बर
सहकारी अभियन्ता उद्धव सापकोटालाई पुत्री शोक