साझेदारीको निक्षेप संकलन लक्ष्य भन्दा २५ प्रतिशत


उदय बीसी दाङ,कार्तिक २ । साझेदारी वचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड घोराही दाङको बाह्रौ साधारणसभा एवं पाँचौ अधिवेशन शनिवार घोराहीमा सम्पन्न भएको छ । साधारणसभा उद्घाटन सत्रमा संस्थाको आर्थिक प्रतिवेशन प्रस्तुुत गर्दै कोषाध्यक्ष निश्चल आचार्यले संस्थाले निक्षेप संकलन लक्ष्य भन्दा २५ दशमलव ३४ प्रतिशतले बृद्धि गरेको जानकारी दिनुुभयो । उदय बीसी दाङ,कार्तिक २ । साझेदारी वचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड घोराही दाङको बाह्रौ साधारणसभा एवं पाँचौ अधिवेशन शनिवार घोराहीमा सम्पन्न भएको छ । बचततर्फ १० करोड निक्षेप संकलन गर्ने लक्ष्य राखिएकोमा १२ करोड उदय बीसी दाङ,कार्तिक २ । साझेदारी वचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड घोराही दाङको बाह्रौ साधारणसभा एवं पाँचौ अधिवेशन शनिवार घोराहीमा सम्पन्न भएको छ । साधारणसभा उद्घाटन सत्रमा संस्थाको आर्थिक प्रतिवेशन प्रस्तुुत गर्दै कोषाध्यक्ष निश्चल आचार्यले संस्थाले निक्षेप संकलन लक्ष्य भन्दा २५ दशमलव ३४ प्रतिशतले बृद्धि गरेको जानकारी दिनुुभयो । उदय बीसी दाङ,कार्तिक २ । साझेदारी वचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड घोराही दाङको बाह्रौ साधारणसभा एवं पाँचौ अधिवेशन शनिवार घोराहीमा सम्पन्न भएको छ । बचततर्फ १० करोड निक्षेप संकलन गर्ने लक्ष्य राखिएकोमा १२ करोड उदय बीसी दाङ,कार्तिक २ । साझेदारी वचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड घोराही दाङको बाह्रौ साधारणसभा एवं पाँचौ अधिवेशन शनिवार घोराहीमा सम्पन्न भएको छ । साधारणसभा उद्घाटन सत्रमा संस्थाको आर्थिक प्रतिवेशन प्रस्तुुत गर्दै कोषाध्यक्ष निश्चल आचार्यले संस्थाले निक्षेप संकलन लक्ष्य भन्दा २५ दशमलव ३४ प्रतिशतले बृद्धि गरेको जानकारी दिनुुभयो । उदय बीसी दाङ,कार्तिक २ । साझेदारी वचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड घोराही दाङको बाह्रौ साधारणसभा एवं पाँचौ अधिवेशन शनिवार घोराहीमा सम्पन्न भएको छ । बचततर्फ १० करोड निक्षेप संकलन गर्ने लक्ष्य राखिएकोमा १२ करोड


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

मिलिजुली कालिञ्चोक साकोसद्वारा क्यूआर कोड सेवा सुरु
पोखरामा सहकारीको संयुक्त रक्तदान कार्यक्रमः ६२ युनिट रगत संकलन
सहकारी अनुगमन प्रभावकारी बनाउन समितिद्वारा कर्मचारीहरुलाई तालिम
अमर साकोसका कर्मचारीहरुको क्षमता विकास आधारभूत तालिम सम्पन्न