साझेदारीको निक्षेप संकलन लक्ष्य भन्दा २५ प्रतिशत


उदय बीसी दाङ,कार्तिक २ । साझेदारी वचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड घोराही दाङको बाह्रौ साधारणसभा एवं पाँचौ अधिवेशन शनिवार घोराहीमा सम्पन्न भएको छ । साधारणसभा उद्घाटन सत्रमा संस्थाको आर्थिक प्रतिवेशन प्रस्तुुत गर्दै कोषाध्यक्ष निश्चल आचार्यले संस्थाले निक्षेप संकलन लक्ष्य भन्दा २५ दशमलव ३४ प्रतिशतले बृद्धि गरेको जानकारी दिनुुभयो । उदय बीसी दाङ,कार्तिक २ । साझेदारी वचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड घोराही दाङको बाह्रौ साधारणसभा एवं पाँचौ अधिवेशन शनिवार घोराहीमा सम्पन्न भएको छ । बचततर्फ १० करोड निक्षेप संकलन गर्ने लक्ष्य राखिएकोमा १२ करोड उदय बीसी दाङ,कार्तिक २ । साझेदारी वचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड घोराही दाङको बाह्रौ साधारणसभा एवं पाँचौ अधिवेशन शनिवार घोराहीमा सम्पन्न भएको छ । साधारणसभा उद्घाटन सत्रमा संस्थाको आर्थिक प्रतिवेशन प्रस्तुुत गर्दै कोषाध्यक्ष निश्चल आचार्यले संस्थाले निक्षेप संकलन लक्ष्य भन्दा २५ दशमलव ३४ प्रतिशतले बृद्धि गरेको जानकारी दिनुुभयो । उदय बीसी दाङ,कार्तिक २ । साझेदारी वचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड घोराही दाङको बाह्रौ साधारणसभा एवं पाँचौ अधिवेशन शनिवार घोराहीमा सम्पन्न भएको छ । बचततर्फ १० करोड निक्षेप संकलन गर्ने लक्ष्य राखिएकोमा १२ करोड उदय बीसी दाङ,कार्तिक २ । साझेदारी वचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड घोराही दाङको बाह्रौ साधारणसभा एवं पाँचौ अधिवेशन शनिवार घोराहीमा सम्पन्न भएको छ । साधारणसभा उद्घाटन सत्रमा संस्थाको आर्थिक प्रतिवेशन प्रस्तुुत गर्दै कोषाध्यक्ष निश्चल आचार्यले संस्थाले निक्षेप संकलन लक्ष्य भन्दा २५ दशमलव ३४ प्रतिशतले बृद्धि गरेको जानकारी दिनुुभयो । उदय बीसी दाङ,कार्तिक २ । साझेदारी वचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड घोराही दाङको बाह्रौ साधारणसभा एवं पाँचौ अधिवेशन शनिवार घोराहीमा सम्पन्न भएको छ । बचततर्फ १० करोड निक्षेप संकलन गर्ने लक्ष्य राखिएकोमा १२ करोड


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

बागमती प्रदेश सहकारी संघ ठोस कार्यक्रम सहित सक्रिय हुने
आइसीए एपीको क्षेत्रीय सभा सम्पन्न
भक्तपुर बचत संघको आमदानी दोब्बर
सहकारी अभियन्ता उद्धव सापकोटालाई पुत्री शोक