सहकारीको आयोजनामा निशुल्क सौन्दर्य शिविर, ३ सय जनाले लिए सेवा


काठमाडौं १ मंसिर- ललित व्यूटिसियन सहकारी संस्थाको आयोजनामा निशुल्क सौन्दर्य शिविर सम्पन्न भएको छ । ललितपुरको भनिमन्डलमा भएको शिविरमा २ सय जनाको फेसियल र १ सय जनाको कपाल कटाइ गरिएको संस्थाले जनाएको छ ।

संस्थाले ललितपुरको २२ स्थानमा यस्ता शिविर संचालन गर्ने जनाएको छ । नारी व्यक्तित्व विकासका लागि स्वास्थ्य र सौन्दर्य संग सहकारी अभियान भन्ने नाराका साथ संस्थाको स्थापना भएको हो । व्यूटिसियन व्यवसायमा आवद्ध रहेका महिलाहरुको संस्था नेपालको पहिलो र एक मात्र हो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

मिलिजुली कालिञ्चोक साकोसद्वारा क्यूआर कोड सेवा सुरु
पोखरामा सहकारीको संयुक्त रक्तदान कार्यक्रमः ६२ युनिट रगत संकलन
सहकारी अनुगमन प्रभावकारी बनाउन समितिद्वारा कर्मचारीहरुलाई तालिम
अमर साकोसका कर्मचारीहरुको क्षमता विकास आधारभूत तालिम सम्पन्न