सहकारी ऋण कोषले आफ्नै भवनबाट कारोवार गर्ने


काठमाडौ १ मंसिर- ललितपुरको मानभवनमा अवस्थित सहकारी ऋण कोष बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि.को २२ औं बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न भएको छ । उक्त कार्यक्रममा संस्थाले एक महिना भित्रमा आफ्नै सुविधा सम्पन्न भवनबाट कारोवार शुरु गर्ने घोषणा गरेको छ ।

यस्तै संस्थाले आफ्ना सदस्यहरुलाई सुमेरु अस्पतालमा २० प्रतिशत सम्मको डिस्काउण्ट कार्ड समेत सो कार्यक्रममा उपलब्ध गरायो । संस्थाका उपाध्यक्ष रामकृष्ण कार्कीको सभापतित्वमा भएको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि राष्ट्रिय सहकारी बैंकका प्रवन्ध सञ्चालक के।बी।उप्रेती ,नेफ्स्कुनका सञ्चालक दिपक पनेरु,जिल्ला सहकारी संघका सञ्चालक राजेन्द्र पौडेललगायत सहभागतिा रहेको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

प्रोबेसन कार्यक्रम अन्तर्गत गौरीशंकर क्लष्टरमा आबद्ध साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान
कैलालीको बर्दगोरियामा सहकारी व्यवस्थापन तालिम सञ्चालन
नवलपुरमा कोपोमिस दाखिला तथा भाखा नाघेको ऋण व्यवस्थापन कार्यक्रम सम्पन्न
सुनसरीमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान