सरल बहुउदेश्यीयको आठौं साधारण सभा सम्पन्न


ललितपुर १ मंसिर-  सैबुं ललितपुर स्थित सरल बहुउदेश्यीय सहकारी संस्था लि. आफनो आठा्रौं साधारण सभा सम्पन्न गरेको छ । संस्थाका अध्यक्ष नारायणप्रसाद अधिकारीको सभापतित्व एवं ललितपुर क्षेत्र नं ३ वाट नवनिर्वाचित ने.का.का सभासद् माननीय श्री मदनबहादुर अमात्यको प्रमुख आतिथ्यता  सहित विभिन्न अतिथिहरुको उपस्थितिमा सो  कार्यक्रम  भऐको थियो।  संस्थाका सञ्चालक हेमराज रेग्मी ज्यू वाट समपूर्ण अतिथिहरुलाई स्वागत गर्नु भएको थियो भने सचिव भागनारायण मिश्र ज्यू वाट धन्यवाद ज्ञापन गर्नु भएको थियो ।

कार्यक्रमको वन्द सत्रमा कोषाध्यक्ष राजकुमार गौतम ज्यू वाट आ.व.०७०/०७१ को आर्थिक प्रतिवेदन सहति आ.व.०७१/०७२को प्रस्तावित कार्यक्रम र वजेट प्रस्तुत गर्नु भएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

को अपरेटिभ म्यानेजमेन्ट कोर्ष निर्माणका लागि सम्झौता
सहकारी क्षेत्रलाई अग्र पंक्तिमा राख्दै बुस्टर खोप उपलब्ध गराइने
काभ्रेली सहकारीकर्मीहरुसँग नेफ्स्कूनको अन्तरक्रिया
नेफ्स्कूनद्वारा बधाई तथा शुभकामना