अनमोल सहकारी संस्थाको चौथो साधारणसभा


पर्सा १ मंसिर- वीरगञ्ज स्थित अनमोल बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाको चौथो साधारणसभा सम्पन्न भएको छ । सभाको उदघाटन गर्दै नेपाल बचत तथा ऋण केन्द्रीय सहकारी संघ लिमिटेड (नेफ्स्कून)का सञ्चालक कृष्ण पौडेलले सहकारीको व्याजदर र सञ्चालन प्रणालीमा देखिएको अनेकता र जोखिम व्यवस्थापनलाई नेफ्स्कूनले प्रभावकारी बनाउन लागेको बताए । गांऊका सहकारीभन्दा शहरका सहकारीहरुमा बढी समस्या रहेको समेत उनको भनाई थियो ।

कार्यक्रममा पर्सा जिल्ला बचत तथा ऋण सहकारी संघका अध्यक्ष राजेश पण्डित, मेघा बैंकका शाखा प्रवन्धक अमरदेव ओजस्वी उपाध्याय, राष्ट्रिय सहकारी बैंक वीरगञ्जका प्रमुख युवराज त्रिपाठीलगायतले आफ्नो धारणा राखेका थिए । कार्यक्रममा संस्थाका जेष्ठ सदस्य र उत्कृष्ट कारोवारकर्ताहरुलाई सम्मान समेत गरिएको थियो ।

संस्थाका अध्यक्ष ईस्लामी अन्सारी को अध्यक्षतामा सम्पन्न वार्षिक साधारणसभाको सञ्चालन मन्दिरा कार्कीले गरेका थिए । कार्यक्रममा संस्थाका व्यवस्थापक साविर अलीले प्रस्तुत गरेको प्रतिवेदन सुझावसहित पारीत गरेको छ । संस्थामा विशेषतः मुश्लिम समुदायका महिलाहरुको बढी सहभागिता रहेको र छ सय सदस्यहरुवीच करीव चालीस लाखको कारोवार गरिरहेको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

राष्ट्रिय सहकारी बैंकद्वारा शोध प्रबन्ध अनुसन्धान अनुदान सम्झौता
कैलालीको सहकारी सचेतना अभिमुखीकरण कार्यक्रम
व्यवस्थापकहरुको क्षमता अभिवृद्धि तालिम सुरु
नेफ्स्कून सदस्यता अभिमुखीकरण कार्यक्रम सम्पन्न