जनआदर्श महिला सहकारीको साधारणसभा सम्पन्न


 म्याग्दी, मंसिर २४ । जनआर्दश महिला बहुउद्देश्यिय सहकारी संस्था बाबियाचौरको पाँचौ वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न भएको छ । संस्थाकी अध्यक्ष सिता सुवेदीको अध्यक्षता, सदस्य बेलकुमारी खातीको सञ्चालन, व्यवस्थापक रुपादेवी विश्वकर्माको स्वागत मन्तव्य र सहमतिका जिल्ला कार्यक्रम संयोजक शिव सुवेदीको प्रमुख आतिथ्यतामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो । ५२३ जना सेयर सदस्य रहेको संस्थाले गत आर्थिक वर्षसम्म ५९ लाख ३६ हजार ३६६ रुपैया बराबरको कारोबार गरेको सहमतीका डिल्लीराज पौडेलले जानकारी दिए । कार्यक्रममा सामुदायीक सेवा केन्द्र बाबियाचौरका अध्यक्ष नरसिंहबहादुर खत्री, बाबियाचौर कृषि सेवा केन्द्रका राजेश यादव र पशु सेवा केन्द्रका दिर्घबहादुर खत्रीले मन्तव्य व्यक्त गरेका थिए । साधारणसभाको अवसरमा जेष्ठ सेयर सदस्य १०५ वर्षिया डिलकुमारी सिंह, असल सदस्य हिरा शेरपुञ्जा जुक्जाली, उच्चतम बचतकर्ता कर्णकुमारी रोका, उत्कृष्ट कृषक सावित्रा विश्वकर्मा, एकल महिला तर्फबाट गंगादेवी जिसीलाई सम्मान गरिएको थियो


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

चिनारी साकोसको आयोजनामा PALM कार्यशाला
टुगा आस्था विकास साकोसको CUDCC तालिम
क्षमता अभिवृद्धि तालिम सम्पन्‍न
नागरिकको समृद्धिमा सहकारीको भूमिका महत्वपूर्ण