हिमचुलीले सुत्केरी र किरिया खर्च दिने


गोरखा, कार्तिक ३ । गोरखा सदरमुकामको नयाँबजारस्थित हिमचुली बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेडले आफ्ना सेयर सदस्यलाई सुत्केरी र किरिया दिन शुरु गरेको छ । शेयर सदस्यहरुलाई सेवा दिने उद्देश्यले संस्थाले केही समययतादेखि किुिरया खर्च दिन लागेको हो । त्यस्तै सहकारीले सेयर सदस्यको असामयिक निधन भएमा सो परिवारलाई रु १५ हजार किरिया खर्च उपलब्ध गराउँदै आएको सहकारीका गोवद्र्धन आचार्यले बताउनुभयो ।
अहिलेसम्म आठजनाको परिवारलाई त्यस्तो खर्च उपलब्ध गराएको अध्यक्ष अचार्यले बताउनुभयो । सेयर सदस्यको निधनले परिवारलाई आर्थिक भार नपरोस् भन्नका लागि सहयोग गर्न थालेको उहाँको भनाई छ ।साथै महिला सेयर सदस्य सुत्केरी भएर बसेको अवस्थामा रु एक हजार दिँदै आएको संस्थाका व्यवस्थापक प्रेमकुमार श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । श्रेष्ठका अनुसार दुई पटकसम्म सुत्केरी हुँदा रकम दिइन्छ । सहकारीमा ९०० सेयर सदस्य छन् ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

मिलिजुली कालिञ्चोक साकोसद्वारा क्यूआर कोड सेवा सुरु
पोखरामा सहकारीको संयुक्त रक्तदान कार्यक्रमः ६२ युनिट रगत संकलन
सहकारी अनुगमन प्रभावकारी बनाउन समितिद्वारा कर्मचारीहरुलाई तालिम
अमर साकोसका कर्मचारीहरुको क्षमता विकास आधारभूत तालिम सम्पन्न