मनकामना र ढकाल सहकारीबीच एकीकरण


काभ्रे, कार्तिक १३  मनकामना वित्तीय सहकारी  र ढकाल बचत तथा ऋण सहकारी संस्था एकीकरण भएको छ ।
एकीकृत साधारणसभामार्फत ती संस्था एकीकरण भएका हुन् । एकीकरणपछि सहकारीको सदस्य संख्या १७ सय पुगेको छ भने २६ करोड शेयर पुँजीबाट ४५ करोड शेयर पुँजी पुगेको छ ।
काभ्रेका विभिन्न क्षेत्रमा कार्यक्षेत्र भई नेपाल राष्ट्रबैकसँग कारोवारको अनुमती लिएको मनकामना वित्तिय सहकारीले एकिकरण पश्चात ८० करोड सम्म ऋण लगानी गर्न सक्छ भने एक अर्ब सम्म बचत गराउन सक्छ । त्यस्तै १३ हजार घर परिवारलाई समेट्न सक्ने अध्यक्ष राजकुमार हुमागाईले जानकारी दिएका छन् । साधारणसभामा सभामा पुर्व अध्यक्ष मुकन्द दाहाल, संचालक चर्तुभुज तिमल्सिना, सचिव राजेन्द्र घिमीरे र कोषाध्यक्ष बलराम प्रजापतिले संस्थाका बारेमा मन्तव्य राखेका थिए ।् आज नै दुवै सहकारीको एकिकरण सभा सम्पन्न भई नयाँ सचालक समिति निर्विरोध चयन भएको छ । – See more at: http://198.13.39.199/pages.php?pages_id=d&&AID=6480#sthash.nXvAp3PM.dpuf


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

मिलिजुली कालिञ्चोक साकोसद्वारा क्यूआर कोड सेवा सुरु
पोखरामा सहकारीको संयुक्त रक्तदान कार्यक्रमः ६२ युनिट रगत संकलन
सहकारी अनुगमन प्रभावकारी बनाउन समितिद्वारा कर्मचारीहरुलाई तालिम
अमर साकोसका कर्मचारीहरुको क्षमता विकास आधारभूत तालिम सम्पन्न