एकता सहकारीको १६ औं साधारणसभा सम्पन्न


बागलुङ, पुस ३ । एकता सहकारी संस्था बागलुङको १६ औँ साधारण सभा सम्पन्न भएको छ । साधारणसभाले धुर्वप्रसाद शर्माको नेतृत्वमा नया सर्वसम्मत नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ ।
समितिको उपाध्यक्षमा सीता शर्मा, सचिब महेशचन्द्र प्रधान, सहसचिब पवनलाल राजभण्डारी, कोषाध्यक्ष सुरेन्द्रजंग राजभण्डारी चुनुनिभएको छ । त्यस्तै सदस्यमा युवराज राजभण्डारी, हिमालय प्रकाश श्रेष्ठ, सुनिता पुरी, विर बहादुर किसान, महेन्द्र प्रसाद कँडेल, पार्वती थापा क्षेत्री, रुद्र बहादुर महत क्षेत्री, राजन कुमार शाक्य रहनु भएको छ । लेखा समिति संयोजकमा जोहनलाल बज्राचार्य सदस्यहरुमा अगम कुमार श्रेष्ठ, कृष्ण शर्मा रहनु भएको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नेफ्स्कून र जिल्ला बचत संघ बर्दियाबीच साझेदारी सम्झौता
पर्यटन सहकारी प्रवद्र्धन सम्‍बन्‍धी रणनैतिक योजना निर्माण
प्रारम्‍भिक साधारण सभा
सहकारी अभियन्ता योगराज पौडेलको निधन