प्रतिभाको शेयर पूँजी २ करोड पुग्यो


काठमाडौ, पुस ६ । प्रतिभा बहुउद्देश्यीय सहकारी संस्थाको शेयर पूँजी २ करोड बढी पुगेको छ ।
चौधौँ बार्षिक साधारणसभाका अवसरमा संस्थाको आर्थिक तथा बार्षिक प्रगति विवरण प्रस्तुत गर्दै संस्थाका अध्यक्ष माधब प्रसाद तिमल्सिनाले आर्थिक बर्ष२०६९/७०मा संस्थाको शेयर पूँजी २ करोड २ लाख ५० हजार ४ सय रुपैया रहेकोमा आर्थिक बर्ष २०७०/७१मा बृद्धि भै २ करोड ९ लाख ३४ हजार रुपैयाँ पुगेको बताउनुभयो ।
यस्तै संस्थाले आर्थिक बर्ष २०७०/७१ सम्म १३ करोड ९१ लाख ५२ हजार रुपैयाँ निक्षेप संकलन गरेको छ । संस्थाले आफ्नो उद्देश्य बमोजिम कृषि र उत्पादन क्षेत्रमा सक्रिय भएर विभिन्न परियोजना समेत संचालन गरेको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

मिलिजुली कालिञ्चोक साकोसद्वारा क्यूआर कोड सेवा सुरु
पोखरामा सहकारीको संयुक्त रक्तदान कार्यक्रमः ६२ युनिट रगत संकलन
सहकारी अनुगमन प्रभावकारी बनाउन समितिद्वारा कर्मचारीहरुलाई तालिम
अमर साकोसका कर्मचारीहरुको क्षमता विकास आधारभूत तालिम सम्पन्न