अष्टलक्ष्मी दिदी बहिनी सहकारीमा अधिकारी


पोखरा, पुस ६ । पोखराको रामघाटमा रहेको अष्टलक्ष्मी दिदी बहिनी बचत तथा ऋण सहकारीको नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ ।
संस्थाको दोस्रो साधारणसभाले संजिता अधिकारीको अध्यक्षतामा ९ सदस्यीय सञ्चालक समिति चयन गरेको हो । संस्थाको उपाध्यक्षमा रेवती पौडेल, सचिवमा विमला अधिकारी, सहसचिवमा रोशनी पौडेल, कोषाध्यक्षमा कल्पना शर्मा निर्वाचित हुनुभएको छ । । त्यसैगरि सदस्यहरुमा पार्वती पौडेल, सरस्वती पौडेल, सरला खड्का र राधा सुवेदी निर्वाचित हुनुभएको छ ।
साधारणसभाले ण्सुनिता भण्डारी, पार्वती थापा र रिना क्षेत्री सम्मिलित तीन सदस्यीय लेखा उपसमिति गठन गरेको छ भने ऋण उपसमितिमा पार्वती पौडेल र देवकी अर्याललाई चयन गरिएको छ । शिक्षा समितिमा रिता पाठक र सत्यवती सिलवाल निर्वाचित हुनुभएको छ ।
साधारणसभाको उद्घाटन गर्दै स्थानीय जेष्ठ महिलाले नारीबाट मात्र सञ्चालित उक्त सहकारी पोखराको एक नमुना सहकारीको रुपमा स्थापित भएको बताइन् । कार्यक्रममा सहकारीका सल्लाहकार छवि सुवेदी लगायतका अन्य अतिथीहरुले सहकारीको उन्नति र प्रगतिको शुभकामना दिनुभएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

मिलिजुली कालिञ्चोक साकोसद्वारा क्यूआर कोड सेवा सुरु
पोखरामा सहकारीको संयुक्त रक्तदान कार्यक्रमः ६२ युनिट रगत संकलन
सहकारी अनुगमन प्रभावकारी बनाउन समितिद्वारा कर्मचारीहरुलाई तालिम
अमर साकोसका कर्मचारीहरुको क्षमता विकास आधारभूत तालिम सम्पन्न