सहकारीको स्थापना दिवस मनाइयो


सुर्खेत, पुस १९ । जनहितकारी बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाको १६ औं वार्षिक स्थापना दिवस सप्ताहा व्यापी रुपमा बनाएको छ । सो अवसरमा बोल्दै राष्ट्रिय सहकारी बैंकका संचालक हरिहरनाथ योगीले सहकारीमार्फत रचनात्मक काम गर्न सकिने बताउनुभएको थियो ।
कार्यक्रम पिपलबोट बचत तथा ऋण सहकारी संस्था, स्वावलम्बी बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि, पुर्ण सक्रिय साकोस, बन उपसमिति, त्रिपुरेश्वर उमावि,रेडक्रश शाखा का प्रतिनिधिले मन्तव्य दिनुभएको थियो । उक्त दिवसका अवसरमा राष्ट्रिय जीवनमा विविध विधामा ख्याती प्राप्त व्यक्तित्व दिनेश गौतम (कला संस्कृति तर्फं), डा दिप बहादुर रावल (सहकारी अभियान्ता) र घनश्याम कोईराला ९सामाजिक जीवन तर्पm० लाई दोसल्ला सहित सम्मान गरिएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

खुसी खुसी साकोसको १३औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न
चन्द्रागिरि साकोसको शुभतारा सेवाकेन्द्र उद्घाटन
साकोस जोखिम विश्लेषण कार्यशाला सम्पन्‍न
पञ्चकन्या बचत तथा ऋण सहकारीको २३ औं साधारण सभा सम्पन्‍न