सहकारीको स्थापना दिवस मनाइयो


सुर्खेत, पुस १९ । जनहितकारी बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाको १६ औं वार्षिक स्थापना दिवस सप्ताहा व्यापी रुपमा बनाएको छ । सो अवसरमा बोल्दै राष्ट्रिय सहकारी बैंकका संचालक हरिहरनाथ योगीले सहकारीमार्फत रचनात्मक काम गर्न सकिने बताउनुभएको थियो ।
कार्यक्रम पिपलबोट बचत तथा ऋण सहकारी संस्था, स्वावलम्बी बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि, पुर्ण सक्रिय साकोस, बन उपसमिति, त्रिपुरेश्वर उमावि,रेडक्रश शाखा का प्रतिनिधिले मन्तव्य दिनुभएको थियो । उक्त दिवसका अवसरमा राष्ट्रिय जीवनमा विविध विधामा ख्याती प्राप्त व्यक्तित्व दिनेश गौतम (कला संस्कृति तर्फं), डा दिप बहादुर रावल (सहकारी अभियान्ता) र घनश्याम कोईराला ९सामाजिक जीवन तर्पm० लाई दोसल्ला सहित सम्मान गरिएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

मिलिजुली कालिञ्चोक साकोसद्वारा क्यूआर कोड सेवा सुरु
पोखरामा सहकारीको संयुक्त रक्तदान कार्यक्रमः ६२ युनिट रगत संकलन
सहकारी अनुगमन प्रभावकारी बनाउन समितिद्वारा कर्मचारीहरुलाई तालिम
अमर साकोसका कर्मचारीहरुको क्षमता विकास आधारभूत तालिम सम्पन्न