सामुहिक सहकारीको मुनाफा ३ करोड बढी


रुपन्देही, पुस २२ । सामुहिक विकास बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि शंकरनगर रुपन्देही को २० औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न भएको छ । सो अवसरमा सहकारीले गत आथिैक वर्षमा ९५ करोड बराबरको कारोबार गरि रु ३ करोड २८ लाख रुपैया नाफा गर्न सफल भएको बताइएको थियो । सस्थालाइ राष्ट्रिय सहकारी संघ लि नेपालले उत्कृष्ट सहकारीका रुपमा गत आ व मा सम्मान गरेको थियो ।
साधारण सभमा १ अर्व बराबरको कारोवार गर्ने लक्ष्य सहितको आय व्यय विवरण पारित गरिएको थियो । सस्थामा चार हजार चार शेयर सदस्य रहेका छन् । साधारण सभाले अध्यक्ष चुडामणि खरेलले प्रस्तुत गरेको गत आर्थिक वर्षको करिब ७८ करोड बराबरको आय व्यय सहितको प्रतिवेदन पारित गरेको छ ।
राष्ट्रिय सहकारी संघ का संचालक तथा जिल्ला सहाकरी संघ लि रुपन्देही का अध्यक्ष भिम तुलाचन को प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न भएको थियो ।
साधारण सभामा उत्कृष्ट बचत कर्ता, उत्कृष्ट ऋणी, पूर्व संचालक सदस्यहरु, संचालक सदस्यहरु र एसएलसी उत्तीर्ण शेयर सदस्यका बालवालिकाहरुलाई सम्मान गरिएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

को अपरेटिभ म्यानेजमेन्ट कोर्ष निर्माणका लागि सम्झौता
सहकारी क्षेत्रलाई अग्र पंक्तिमा राख्दै बुस्टर खोप उपलब्ध गराइने
काभ्रेली सहकारीकर्मीहरुसँग नेफ्स्कूनको अन्तरक्रिया
बागमती प्रदेश सहकारी संघको प्रथम वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न