त्रिवेणी सहकारी सम्मानित


इलाम, पुस २२ । त्रिवेणी बचत तथा ऋण सहकारी संस्था सम्मानित भएको छ । दानावारी इलामको महमाई ८ विष्णेटारमा कृषि अभियन्ता सहित १० जना सम्मानित भएका हुन् ।
विष्णेटार मिश्रित कृषक समुह, फुलबारी मिश्रित कृषक समुह, चेपेखोला मिश्रित कृषक समुह र प्रगती मिश्रित कृषक समुहले संयुक्त रुपमा सम्मान प्रदान गरेका हुन ।सम्मानित हुनेहरुमा महमाई क्षेत्रका कृषि अभियन्ताहरु सतासीधामका बम बहादुर निरौला , डेगनाथ गुरगाई तथा महमाईका ३ कृषि समुह र १ सहकारी समुहमा लामो समयसम्म नेतृत्व पंक्तिमा रहेका संस्थापकहरु जित बहादुर गिरी, रामप्रसाद भटटराई, गोपीकृष्ण थापा, गोविन्दराज चौहान धर्मनारायण दाहाल,कृषि सेवा केन्द्र प्रमुख अनिल तिम्सिना लगायत रहनुभएको छ ।
त्रिवेणी बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष खेम खडकाको सभापतित्वमा संचालन भएको कार्यक्रममा कृषि सेवा केन्द्र प्रमुख अनिल तिम्सिनाको प्रमुख आतिथ्यता, बम बहादुर निरौला र डेगनाथ गुरगाइको विशेष आतिथ्यता रहेको थियो ।
कार्यक्रमलाई कमल योङहाङले स्वागत र जनकदेव श्रेष्ठले संचालन गरेका थिए । कार्यक्रमका वक्ताहरुले कृषिको लागी महमाई दक्षिणी इलामको नमुना क्षेत्रको रुपमा रहनुपर्नेमा जोड दिए । वि।स २०६१ साल जेठ २३ गते झापाका कृषि अभियन्ता निरौला र गुरगाईले यस क्षेत्रमा पहिलो पटक कृषि समुह गठन गर्नुभएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नेफ्स्कून र जिल्ला बचत संघ बर्दियाबीच साझेदारी सम्झौता
पर्यटन सहकारी प्रवद्र्धन सम्‍बन्‍धी रणनैतिक योजना निर्माण
प्रारम्‍भिक साधारण सभा
सहकारी अभियन्ता योगराज पौडेलको निधन