वृद्ववृद्वालाई सहकारीको भोज


काठमाडौ पौष २५ । काठमाडौको गोल्फुटारमा संचालनमा रहेको दिव्य सेवा निकेतनमा आश्रित बृद्धा आमाहरुलाई माता म्हेपी बचत तथा ऋण सहकारी संस्था धर्मपथकोले भोजन खुवाएको छ । निकेतनमा आश्रय लिइ रहेका बृद्धा आमाहरुलाई भोजनको व्यवस्था गरेको संस्थाका अध्यक्ष कृष्ण नारायण श्रेष्ठले बताउनुभयो ।
आस्थाका देवी म्हेपी आमाको नामवाट संचालन भइरहेको यस संस्थाले आफनो पाँचौ साधारण सभाका अवसरमा भोज खुवाएको जानकारी दिएको छ ।
दिव्य सेवा निकेतनको नामवाट विगत १४ बर्ष अघि काठमाडौको गोल्फुटार आवास क्षेत्रमा स्थापित सो संस्थामा निशुल्क रुपमा १५ जना बृद्धा आमाहरुलाई हेरचाहका साथ राखिएको र हेटौडामा सो संस्थाको बृहत रुपमा विस्तार भइरहेको कुरा सो सेवा केन्द्रका प्रवन्धक आनन्द सिंहले जानकारी दिनु भयो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

मिलिजुली कालिञ्चोक साकोसद्वारा क्यूआर कोड सेवा सुरु
पोखरामा सहकारीको संयुक्त रक्तदान कार्यक्रमः ६२ युनिट रगत संकलन
सहकारी अनुगमन प्रभावकारी बनाउन समितिद्वारा कर्मचारीहरुलाई तालिम
अमर साकोसका कर्मचारीहरुको क्षमता विकास आधारभूत तालिम सम्पन्न