मिलीजुली १२ औैं वर्षमा प्रवेश


सिन्धुली, माघ ७ । सिन्धुलीमाढीमा रहेको मिलीजुली बचत तथा ऋण सहकारी संस्था १२ औं वर्षमा प्रवेश गरेको छ । सो अवसरमा संस्थाले ५ करोडको कारोबार गरेको बताइएको थियो ।
सहकारीका सचिव दीपनारायण श्रेष्ठले साधारण सभामा प्रस्तुत प्रतिवेदनका अनुसार आर्थिक वर्ष २०७०/७१ मा सहकारीले ४ करोड ८८ लाख १८ हजार ५६ रुपैयाँको कारोबार गरेको छ । त्यस्तै १८ करोड ३० लाख ४३ हजार ९ सय ४७ रुपैयाँ ऋण लगानी गरेको छ ।
सहकारीको शेयर पुँजी ६३ लाख ९८ हजार ५ सय रहेको छ । बचत तथा निक्षेपमा ३ करोड ८५ लाख १३ हजार ७ सय ६० रुपैयाँ रहेको छ । सहकारीमा २ हजार ६ सय ७९ जना शेयर सदस्य रहेका छन् । जसमा महिला १ हजार ९ सय ९९ रहेका छन् भने पुरुष ६ सय ७९ जना रहेका छन् ।
संस्थागत सदस्य एक रहेको छ भने वाल वचतकर्ता ४ सय ७५ रहेका छन् । सहकारीका सेवाग्राही ३ हजार १ सय १५ जना रहेका छन् । सहकारीले आर्थिक वर्ष २०७००७२ मा ७५ करोड ऋण लगानी गर्ने लक्ष्य लिएको छ भने शेयर पुँजी ८ करोड पुर्याउने लक्ष्य लिएको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

काभ्रेली सहकारीकर्मीहरुसँग नेफ्स्कूनको अन्तरक्रिया
नेफ्स्कूनद्वारा बधाई तथा शुभकामना
बागमती प्रदेश सहकारी संघको प्रथम वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न
स्थिरीकरण कोषको नीति कार्यक्रम तथा बजेट निर्माण कार्यशाला सम्पन्न