कृषि सहकारी पनि बित्तीय व्यवस्थापनतर्फ लाग्दै


काठमाडौं,माघ २१ । कृषि सहकारी केन्द्रिय संघले बित्तीय व्यवस्थापनमा जोड दिएको छ । बित्तीय व्यवस्थापनबिना कृषि गतिविधि अघि बढाउन नसकिने भन्दै संघले बित्तीय व्यवस्थापन तथा प्रशिक्षक प्रशिक्षण कार्यशाला गोष्ठीको आयोजना गरेको छ ।
कार्यक्रममा राष्ट्रिय सहकारी संघका अध्यक्ष केशव बडाले सहकारीको सञ्जाल एंव यसले अर्थतन्त्रमा दिएको योगदान, डा. राजेन्द्र अधिकारीले कृषि बजारीकरणमा सहकारीको भूमिका, राष्ट्र बैंकका कार्यकारी निर्देशक मीनबहादुर श्रेष्ठले मूल्य श्रृंखला र बित्तीय सिद्वान्त कृषि सहकारी केन्द्रिय संघका अध्यक्ष खेम पाठकले निर्वाहमुखी कृषिको व्यवसायिक रुपान्तरण विषयक कार्यपत्र प्रस्तुत गर्नुभएको थियो ।
त्यस्तै सो अवसरमा जापनाका हिरोसी तेरुनु, कोरियाका जेमिबन पार्क, वाङ दु इन्डिया, भारतका नविन्द्र ज्ञाननाथ, मिस मारिया, टाकियासी ओनीले पनि प्रशिक्षण दिनुभएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

काभ्रेली सहकारीकर्मीहरुसँग नेफ्स्कूनको अन्तरक्रिया
नेफ्स्कूनद्वारा बधाई तथा शुभकामना
बागमती प्रदेश सहकारी संघको प्रथम वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न
स्थिरीकरण कोषको नीति कार्यक्रम तथा बजेट निर्माण कार्यशाला सम्पन्न