एलाईन्सले उतार्‍यो काफ्लेलाई जिल्ला संघको चुनाबी मैदानमा


काठमाडौँ फगुन ३ । नेशनल कोअपरेटर्स एलाईन्स काठमाडौँले जिल्ला सहकारी संघ लि. काठमाडौँको आसन्न निर्वाचनका लागि नेतृत्वको घोषणा गरेको छ । एलाईन्सका केन्द्रीय अध्यक्ष दीपकप्रकाश बास्कोटाको अध्यक्षतामा बसेको काठमाडौँ एलाईन्सका दशैवटा निर्वाचन क्षेत्रका क्षेत्रिय संयोजक र एलाईन्सका केन्द्रीय पदाधिकारी तथा सदस्यहरू सहभागी बैठकले जिल्ला सहकारी संघका बर्तमान महासचिव सीताराम काफ्लेलाई अध्यक्षको उम्मेदवार सर्वसम्मत चयन गरेको हो । यस अघि जिल्ला संघको चुनावी तयारीका लागि एलाईन्स जिल्ला अध्यक्ष केदार मानन्धरले संयोजन गरिरहनु भएको थियो भने काफ्ले, मानन्धर र गोविन्द शर्मा पौडेल मध्ये एकजना नेतृत्वमा जाने निर्णय भएको थियो । उम्मेदवार घोषणा गर्ने क्रममा निर्वाचन परिणाम जसरी पनि एलाईन्स पक्षमा पारेर छाड्ने मानन्धरले प्रतिबद्दता व्यक्त गर्नुभयो । एलाईन्सले जातिय, भेगिय र लैंगिक रूपमा समावेसी टिम बनाएर चुनाबी मैदानमा जाने निर्णय गरेको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

को अपरेटिभ म्यानेजमेन्ट कोर्ष निर्माणका लागि सम्झौता
सहकारी क्षेत्रलाई अग्र पंक्तिमा राख्दै बुस्टर खोप उपलब्ध गराइने
काभ्रेली सहकारीकर्मीहरुसँग नेफ्स्कूनको अन्तरक्रिया
बागमती प्रदेश सहकारी संघको प्रथम वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न