एभरेष्ट कृषि सहकारीको ३ लाख मुनाफा


सल्लेरी, फागुन ५। एभरेष्ट कृषि सहकारी संस्था सल्लरीले आफ्ना शेयर सदस्यहरुलाई ३ लाख रुपैया मुनाफा बाँढेको छ ।
नियमित बचत र सुनिश्चित लगानीबाट बनौँ आतमनिर्भर, आर्थिक तथा सामाजिक उन्नतिका लागि वनाऔँ आधार भन्ने नाराका साथ २०६७ सालमा स्थापना भएको सो सहकारी संस्थाले गत आर्थिक बर्षको कुल लाभांसा ३ लाख ५६ हजार ४ सय ९५ रुपैयामध्ये ३ लाख रुपैया आफ्ना शेयर सदस्यहरुलाई वितरण गरेको हो ।
सहकारीले आर्थिक वर्ष २०७०/७१ मा ६९ लाख ८२ हजार ५ सय ३६ रुपैया ६० पैसा कारोवार गरेको आज पत्रकार सम्मेलन गरी सार्वजानिक गरेको छ । त्यस्तै सो सहकारीले जिल्ला पशु सेवा कार्यालय सोलुखुम्बुसंगको समन्वयमा सहकारी खेतीमा आधारित कुखुरा पालन ब्यवसायबाट मात्र १ लाख रुपैया मुनाफा कमाएको छ । हाल सहकारीमा नियमित वचत तर्फ ३ सय ३५ जना छन भने संस्थाका १ सय ३५ जना सेयर सदस्यहरुलाई लाभांसा रकम वितरण गरिएको सहकारीका उपाध्यक्ष गोविन्द वहादुर वस्नेतले जानकारी गराउनुभयो ।
सहकारीले आगामी दिनमा कृषि तथा पशुपालन ब्यवसायमा लगानी गर्ने, सेयर सदस्यता संख्या बढाउने र मुद्धती बचतलाई विस्तार गर्ने लागयतका योजना सञ्चालन गर्ने पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी गराइएको छ । एभरेष्ट कृषि सहकारी संस्था लिमिटेडले दुधकुण्ड नगरापलिकासंगै काँकु, वासा र देउसा गाविसलाई आफ्नो कार्यक्षेत्र वनाएर काम गरिरहेको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

हाम्रो चित्रवन साकोसको २७औं बार्षिक साधारणसभा सम्पन्न
पिपलबोट साकोसको २०औं वार्षिक साधारणसभा सम्पन्न
सगुन साकोसको २३औं वार्षिक साधारणसभा सम्पन्न
म्याग्दीको भूतपूर्व सैनिक साकोस प्रोबेसन कार्यक्रममा आबद्ध