कोषाध्यक्षबाहेक सबै पदाधिकारीमा चौलागाई समूह बिजयी, सञ्चालकमा पनि वाम प्यानल बढी


mat gananaकाठमाडौं, फागुन १६ ।काठमाडौं जिल्ला सकहकारी संघमा टेकप्रसाद चौलागाई समूह बिजयी भएको छ । अधिकांश पदमा चौलागाई समूह बिजयी भएको हो । अध्यक्षमा टेकप्रसाद चौलागाईले २५ मत बढी ल्याइ जित्नुभएको छ ।

ज्ञानबहादुर तामाङले ६० मत बढी ल्याएर बिजयी हुनुभएको छ ।  शोभा सापकोटाले १ सय ३० मत बढी, महासचिवमा खेमराज सुवेदीले ७० मत बढी, सचिवमा रामचन्द्र अर्यालले १४  मत बढी, कोषाध्यक्षमा एलाईन्सबाट मनोज भण्डारीले २० मत बढी ल्याई बिजयी हुनुभएको छ । लेखा संयोजकमा ५७ मत बढीले केशव पोखरेल, एलाईन्सबाट निर्माला श्रेष्ठ बिजयी हुनुभएको छ । सञ्चालकमा पनि चौलागाई समूह अगाडि देखिएको छ ।

सञ्चालकमा वाम प्यानलबाट सुशील बस्नयात, सुमन केसी, सीता भट्टराई निर्वाचित हुनुभएको छ । त्यस्तै एलाईन्सबाट अमरावती महर्जन वियजी हुनुभएको छ । लेखा समितिको सदस्यमा वाम प्यानलबाट  सुरेन्द्रकुमार  ओझा निर्वाचत हुनुभएको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

चौथो समूहको सातौं PALM कार्यशाला सम्पन्‍न
नेफ्स्कूनले महिलाद्वारा सञ्चालित साकोसहरुका लागि चैत मसान्तसम्म निःशुल्क प्रविधि सेवा उपलब्ध गराउने
साकोस व्यवस्थापकहरुको क्षमता अभिवृद्धि तालिम (CUMCC) शुरु
अन्तर्राष्ट्रिय श्रमिक महिला दिवसको उपलक्ष्यमा एक दिने महिला गोष्ठी सम्पन्न