हाम्रो पहुँचका अध्यक्ष भण्डारी उत्कृष्ठ


sahakari prachichan talim 2 coopकाठमाण्डौ ,फागुन २१ । काठमाण्डौमा सम्पन्न देशभरका सहकारी सस्थाका अगुवा प्रतीनीधी सहभागी प्रशिक्षक प्रशिक्षण तालिममा हाम्रो पहुँच बहुउद्येश्यीय सहकारि सस्था लिमीटेड तुलसीपुरका अध्यक्ष शुक्राराज भण्डारी उत्कृष्ठ हुनु भएको छ । केन्द्रीय सहकारी प्रशिक्षण केन्द्र नयाँ बानेश्वरले फागुन ३ देखि १९ गतेसम्म सञ्चालन गरेको सो तालिममा ४५ जिल्लाका ४९ जना सहभागी मध्येबाट भण्डारी उत्कृष्ठ हुुनुुभएको हो ।

sahakari prachichan
१७ दिने तालिम समापन अबसरमा उत्कृष्ठ हुनु भएका भण्डारीलाई केन्द्रका प्राचार्य गणेश अर्यालले पुरुष्कार तथा प्रमाणपत्रले सम्मान गर्नुभएको थियो । तालिम अबधीभर बिभीन्न बिधाहरु प्रश्नउत्तर, लिखीत परिक्षा, मौखीक परिक्षा, आचरण, शिक्षण शिप, ब्यत्तीत्व, आदीका आधारमा उत्कृष्ठ छनौट गरिएको हो । केन्द्रीय सहकारी प्रशिक्षण केन्द्रले नियमीत रुपमा सहकारिका बिभीन्न बिषयमा तालिम सन्चालन गर्दै आइरहेको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

प्रोबेसन कार्यक्रम अन्तर्गत गौरीशंकर क्लष्टरमा आबद्ध साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान
कैलालीको बर्दगोरियामा सहकारी व्यवस्थापन तालिम सञ्चालन
नवलपुरमा कोपोमिस दाखिला तथा भाखा नाघेको ऋण व्यवस्थापन कार्यक्रम सम्पन्न
सुनसरीमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान