सहकारी व्यवस्थापन तालिम


काठमाडौं, बैशाख २ । राष्ट्रिय सहकारी बैंकको आयोजना तथाएशियाली ऋण महासंघ (अक्कु) को प्राविधिक सहयोगमा क्षमता अभिवृद्धि तथा सक्षम सहकारी ब्यबस्थापन सम्बन्धी प्रशिक्षक प्रशिक्षण शुरु भएको छ ।
सहकारी संस्थाका सञ्चालकको क्षमता अभिवृद्वि गर्ने उद्देश्यले प्रशिक्षण तालिमको आयोजना गरिएको हो । सो अवसरमा बैंकका संचालक तथा बैंकको शिक्षा तथा तालिम उपसमितिका संयोजक सरिता भट्टराईले वर्तमान समयमा बैंकको वित्तीय अवस्था, प्रभावकारिता र बैंकको प्रभावकारीताबारे जानकारी दिनुभयो । शाखा कार्यालयहरु मार्फत विभिन्न सदस्य सहकारी संघरसंस्थाको आवश्यकतालाई मध्यनजर गरी तालिम सञ्चालन गर्दै आएको र आगामी दिनहरुमा पनि बैंकले सदस्य सहकारीको आवश्यकताका आधारमा व्यावहारिक र प्रभावकारी अन्य थप तालिमहरु पनि सञ्चालन गरिरहेको उहाँको भनाई थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

कोपोमिसमा समष्टिगत विवरण दाखिला सम्बन्धी अभिमुखिकरण सम्पन्न
हरिवन नगरपालिकामा सहकारी सचेतीकरण कार्यक्रम सम्पन्न
घोराहीमा साकोसहरुका लागि वार्षिक योजना तथा बजेट निर्माण तालिम सञ्चालन
तामाकोसी क्लष्टरको १४औं कार्यकुशलता तथा सिकाई व्यवस्थापन कार्यशाला सम्पन्न