जिल्ला सहकारी संघद्वारा काभे्र र धादिङमा राहत वितरण


rahat 2काठमाडौं, बैशाख २१ । जिल्ला सहकारी संघ काठमाडौंले धादिङ र काभ्रेका भूकम्पपीडितलाई राहत वितरण गरेको छ । संघले लालीप्गुरास साकोसको समन्वयमा धादिङको जिवनपुर गाविसका वडा नम्बर ६,८,९ खाद्यन्न वितरण गरिएको हो ।
संघका महासचिव खेमराज सुवेदीका अबनुसार १०० बोरा चामल, ५० बोरा चिउरा, २०० कार्टून चाउचाउ, ५० कार्टून बिस्कुट लगायत खाद्यन्न सामाग्री वितरण गरिएको बछ । उक्त राहत सामाग्री संघका अध्यक्ष टेक प्रसाद चौलागाईं, महासचिव सुवेदी सचीव रामचन्द्र अर्याल , संचालक सीता ढकाल तथा सहकारीकर्मी धन बहादुर तामाङ र महेश सुवेदीलगायतको टोली राहत वितरण गरेको हो । raht 3
त्यस्तै मंगलबार नै संघलेकाभ्रे जिल्लाको देबिटार गाविसमा पनि राहत वितरण गरेको छ । देबिटार गाविसका १,६,७,८,९ मा ४५० घरधुरी को लागि ४५० बोरा चामल वितरण गरिएको अध्यक्ष टंकप्रशाद चौलागाईले बताउनुभयो ।

संघले प्रभावित क्षेत्रमा राहत सामान पठाएको हो । भोली मंगलबार काठडौंका प्रभावित गाविसमा राहत वितरण गर्ने जनाएको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

१० औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्‍न
एभरेष्ट कृषि सहकारीको अवलोकन
सहकारीकर्मीहरुसँग नेफ्स्कूनको अन्तरक्रिया
२२ औँ वार्षिक साधारण सभा सम्पन्‍न