रुपन्देहीका सहकारीद्वारा राहत कोषको स्थापना


रुपन्देही, बैशाख २१ । जिल्ला बचत तथा ऋण सहकारी संघ लि रुपन्देहीले राहत कोष स्थापना गरेको छ । जिल्ला सहकारी संघ लि रुपन्देहीको बुधबार बसेको बैठकले २०७२ साल बैशाख १२ शनिबार बिहान ११ः५६ देखि पटकपटक गएको महाभूकम्पले काठमाडौं उपत्यका लागायतका पहाडी जिल्लाहरुमा
संचालित सहकारी संघ÷संस्थाहरुले संयुक्तरुपमा सहयोग उपलव्ध गराउने हेतुले राष्ट्रिय सहकारी बैंक लि शाखा कार्यालय बुटवलमा खाता नम्वर ०००१२–००१३६–५ रहेको सहकारी राहात कोष को स्थापना गरी सदस्य सहकारी संस्थाहरुलाई सहयोगको लागि आवहान गरेको छ । संघका अध्यक्ष कृष्ण प्रसाद नेपालले बताउनुभयो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

सञ्‍चालक र कर्मचारीहरुको क्षमता अभिवृद्धि तालिम
प्रबल जनसेवा श्री पदकबाट राष्ट्रिय सहकारी महासंघका सहकारीकर्मीहरु विभूषित
सहकारी अभियानका शीर्ष व्यक्तित्वलाई सम्मान घोषणा
सहकारी अध्ययन अवलोकनमा सिवाईसी साकोस