रुपन्देहीका सहकारीद्वारा राहत कोषको स्थापना


रुपन्देही, बैशाख २१ । जिल्ला बचत तथा ऋण सहकारी संघ लि रुपन्देहीले राहत कोष स्थापना गरेको छ । जिल्ला सहकारी संघ लि रुपन्देहीको बुधबार बसेको बैठकले २०७२ साल बैशाख १२ शनिबार बिहान ११ः५६ देखि पटकपटक गएको महाभूकम्पले काठमाडौं उपत्यका लागायतका पहाडी जिल्लाहरुमा
संचालित सहकारी संघ÷संस्थाहरुले संयुक्तरुपमा सहयोग उपलव्ध गराउने हेतुले राष्ट्रिय सहकारी बैंक लि शाखा कार्यालय बुटवलमा खाता नम्वर ०००१२–००१३६–५ रहेको सहकारी राहात कोष को स्थापना गरी सदस्य सहकारी संस्थाहरुलाई सहयोगको लागि आवहान गरेको छ । संघका अध्यक्ष कृष्ण प्रसाद नेपालले बताउनुभयो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

प्रोबेसन कार्यक्रम अन्तर्गत गौरीशंकर क्लष्टरमा आबद्ध साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान
कैलालीको बर्दगोरियामा सहकारी व्यवस्थापन तालिम सञ्चालन
नवलपुरमा कोपोमिस दाखिला तथा भाखा नाघेको ऋण व्यवस्थापन कार्यक्रम सम्पन्न
सुनसरीमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान