लालीगुरास हस्पितलद्वारा निःशुल्क स्वास्थ्य शिबिर


ललितपुर, बैशाख २५ । लालीगुरास बहुउद्देश्यीय सहकारी संस्थाद्वारा सञ्चालित लालीगुरास हस्पिटल एण्ड रिसर्च सेन्टर प्रालिको आयोजनामा नेपाली तथा ईन्डीयन आर्मीका बिशेषज्ञ डाक्टरहरुको सहयोगमा निशुल्क स्वाथ्य शिविर आयोजना सम्पन्न भएको छ ।
भुकम्प पिडितहरुको सहयोगार्थ लालीगुराँस ताल्छिखेलस्थित उक्त अस्तपातालबाट हस्पिटलमा प्राङ्गणमा आयोजना गरिएको शिविरमासम्पूर्ण रोगहरुको निःशुल्क रुपमा स्वास्थ्य परीक्षण गरीनुका साथै निःशुल्क रुपमा औषधिहरु समेत बितरण गरीएको थियो । भुकम्पपिडीतको लागि आयोजना गरीएको शिविरमा भुकम्पबाट क्षती पुगेको दक्षिणी भेगका अधिकांश जनताहरुको उपस्थिति रहेको थियो । सो शिविरमा करिब २ सय ५० जनाले स्वाथ्य परीक्षण गरिएको थियो ।
संस्थाले यस्तो खालको कार्यक्रम भुकम्प गएको दिनदेखिनै संचालन गरिएको अस्तालका प्रशासन प्रमुख प्रकाश न्यौपानेले जानकारी दिनु भयो । उक्त कार्यक्रममा प्रमुख अतिथिका रुपमा सभासद तथा राष्ट्रीय सहकारी संघ का उपाध्य ओमदेबी मल्ल रहनु भएको थियो । शिविरमा अस्पताल संचालक समितिका अध्यक्ष एवं राष्ट्रीय सहकारी संघका सदस्य सुरेन्द्र भण्डारी लगायतको उपस्तिथति रहेको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

प्रोबेसन कार्यक्रम अन्तर्गत गौरीशंकर क्लष्टरमा आबद्ध साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान
कैलालीको बर्दगोरियामा सहकारी व्यवस्थापन तालिम सञ्चालन
नवलपुरमा कोपोमिस दाखिला तथा भाखा नाघेको ऋण व्यवस्थापन कार्यक्रम सम्पन्न
सुनसरीमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान