चितवन जिल्ला सहकारी संघमा नयाँ नेतृत्व


चितवन , बैशाख २७ । जिल्ला सहकारी संघ चितवनको शनिबार सम्पन्न अधिवेशनले नयाँ नेतृत्व चयन गरेको छ ।
अधिवेशनले टिकाराम भट्टराईको अध्यक्षतामा ११ सदस्यीय संचालक समिति गठन गरिएको हो । त्यस्तै उपाध्यक्षमा हरी पौडेल , सदस्यमा जगन्ननाथ भण्डारी ,भगबती पौडेल ,प्रेमनाथ दवाडी ,भक्तिराम अधिकारी ,शंकर राजभण्डारी,रामेश्वर पौडेल,गोपी प्रसाद लम्साल ,शारदा पोख्रेल ,बिश्नुप्रसाद आचार्य र लेखा समिति को संयोजकमा भक्त बहादुर कुँवर तथा सदस्य हरी बहादुर थापा र बिद्द्या कोइराला सर्वसम्मत निर्वाचित हुनु भएभएको छ ।
अध्यक्ष नारायण कोइरालाको अध्यक्षतामा सम्पन्न अधिवशेन तथा साधारणसभाले आगामी ५ बर्षको लागि नयाँ नेतृत्व चयन भएको हो ।
सो अवसरमा नेफस्कुन संचालक सदस्य तथा चितबन फिल्ड कार्यालय प्रतिनिधि शान्ति ढकाल अधिकारीले सक्रियता पुर्वक सहकारी बिकासमा उत्कृष्ट कार्य गरि जिल्ला को सहकारीको साच्चैको अभिभावक बन्न सक्नुपर्नेमा जोड दिनुभयो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

काभ्रेली सहकारीकर्मीहरुसँग नेफ्स्कूनको अन्तरक्रिया
नेफ्स्कूनद्वारा बधाई तथा शुभकामना
बागमती प्रदेश सहकारी संघको प्रथम वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न
स्थिरीकरण कोषको नीति कार्यक्रम तथा बजेट निर्माण कार्यशाला सम्पन्न