चितवनको चेपाङ बस्तीमा प्रभू सहकारीको १५ लाख बरावरको राहत वितरण


चितवन वैशाख २८ । प्रभू समूहले चितवनका विकट वस्तीमा रहेको चेपाङ समुदायलाई १५ लाख बराबरको त्रिपाल लगायतका राहात सामग्री वितरण गरेको छ ।

चितवन दारेचोक गाविसका वडा नं. ७, ८ र ९ मा बसोबास गरीरहेका चेपाङ समुदायले त्रिपाल नपाएको गुनासो आएपछि प्रभू समुहले जिल्ला प्रशाशन कार्यालय चितवनको समन्वयनमा राहत सामग्री वितरण गरेको हो । चितवनका प्रमुख जिल्ला अधिकारी डा. मान वहादुर विके, प्रहरी उपरिक्षक सहकुल थापा र प्रभू समुहकी उपाध्यक्ष कुशुम लामाले संयूक्त रुपमा राहत सामग्री हस्तान्तरण गरेका हुन् । चितवन जिल्लास्थित दारेचोक गाविसका केही वडाहरु अत्यन्तै विकट मानिन्छन् । ति वडामा बसोबास गर्दै आएका चेपाङ समुदायका करिव १ सय ५० घर धुरीलाई त्रिपाल सहित राहात सामग्री वितरण गरिएको हो । जिल्लामा गरिव, दलित र चेपाङ समुदायले राहात नपाएको र धेरैजसो राहात वितरण गर्ने समुहले सुगम क्षेत्रमा राहात वितरण गरिरहेको प्रमुख जिल्ला अधिकारी डा. मान वहादुर विकेले बताए । उनका अनुसार प्रभू समुहको त्रिपाल वितरणबाट चेपाङ बस्तीले ओत लाग्ने राहात पाएको छ । राहात वितरणमा सहभागि प्रभू समुहकी उपाध्यक्ष कुशुम लामाले पहुँच भएकाहरुले धेरै राहात पाएको र पहुँच नभएकाहरुले राहात पाउन नसकेको गुनासो वढेका कारण प्रभू समुहले चितवनको विकटमा वसोबास गर्ने चेपाङ वस्तीमा १ सय ५० थान त्रिपाल वितरण गरेको बताइन् ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

प्रोबेसन कार्यक्रम अन्तर्गत गौरीशंकर क्लष्टरमा आबद्ध साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान
कैलालीको बर्दगोरियामा सहकारी व्यवस्थापन तालिम सञ्चालन
नवलपुरमा कोपोमिस दाखिला तथा भाखा नाघेको ऋण व्यवस्थापन कार्यक्रम सम्पन्न
सुनसरीमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान