सहकारी संस्थाहरुको भूकम्प पीडितलाई एक लाख वढी सहयोग


-उदय बोहरा-

दाङ, बैशाख ३१ । दाङको तुलसीपुर क्षेत्रका विभिन्न दशवटा सहकारी संस्थाहरुले भूकम्प पीडितहरुका लागि एक लाख ५ हजार २ सय ८७ रुपैयाँ सहयोग गरेका छन् । जसमध्ये हाम्रो पहुँच वहुउद्देश्य सहकारी संस्थाले ३५ हजार ३१ रुपैयाँ, राप्ती विश्वासी सहकारी (रफिकोल), संस्थाले २१ हजार, सृजना महिला वचत तथा ऋण सहकारी २ हजार ५ सय, जनसेवा वचत तथा ऋण सहकारीले ११ हजार १ सय ११ रुपैयाँ, जनआस्था वचत तथा ऋण सहकारीले ५ हजार, रारा वचत तथा ऋण सहकारीले ५ हजार ५ सय ५५ रुपैयाँ, सहयोगी वचत तथा ऋण सहकारीले १२ हजार ५ सय ८५ रुपैयाँ, नारी जागरण वहुउद्देश्य सहकारीले २ हजार ५ सय, तुलसी वचत तथा ऋण सहकारीले ५ हजा ५ रुपैयाँ र कमलपोखरी वचत तथा ऋण सहकारी संस्थाले ५ हजार रुपैयाँ रहयोग गरेको छ ।
उक्त रकम प्रधानमन्त्री दैवि प्रकोप उद्धार कोषमा जम्मा गरिएको तुलसीपुर क्षेत्रस्तरीय सहकारी संस्थाका संयोजक शुक्रराज भण्डारीले जानकारी दिनुभयो । साथै यसको जानकारी मंगलवार जिल्ला प्रशासन कार्यलयमा जानकारी गराइएको बताइएको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

काभ्रेली सहकारीकर्मीहरुसँग नेफ्स्कूनको अन्तरक्रिया
नेफ्स्कूनद्वारा बधाई तथा शुभकामना
बागमती प्रदेश सहकारी संघको प्रथम वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न
स्थिरीकरण कोषको नीति कार्यक्रम तथा बजेट निर्माण कार्यशाला सम्पन्न