‘सहकारी (दोस्रो संशोधन) अध्यादेश, २०७१ (पूर्ण पाठ पढ्नुहोस्)


काठमाडौं,
प्रधानमन्त्री एवम् सहकारी तथा गरिबी निवारण मन्त्री सुशील कोइरालाका तर्फबाट कानुन, न्याय, संविधानसभा तथा संसदीय मामिला मन्त्री नरहरि आचार्यले प्रस्तुत गर्नुभएको ‘सहकारी (दोस्रो संशोधन) अध्यादेश, २०७१ स्वीकृत भएको छ । अध्यादेश अस्वीकारका लागि कुनै सूचना प्राप्त नभएकाले निर्णयार्थ प्रस्तुत हुँदा बहुमतबाट स्वीकृत भएको हो ।

sahakari1 copy sahakari2 copy sahakari3 copy

sahakari4 copy sahakari5 copy sahakari6 copy sahakari7 copy sahakari8 copy sahakari9 copy sahakari10 copy sahakari11 copy sahakari12 copy sahakari13 copy sahakari14 copy sahakari15 copy sahakari16 copy sahakari17 copy sahakari18 copy sahakari19 copy


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

कोपोमिसमा समष्टिगत विवरण दाखिला सम्बन्धी अभिमुखिकरण सम्पन्न
हरिवन नगरपालिकामा सहकारी सचेतीकरण कार्यक्रम सम्पन्न
घोराहीमा साकोसहरुका लागि वार्षिक योजना तथा बजेट निर्माण तालिम सञ्चालन
तामाकोसी क्लष्टरको १४औं कार्यकुशलता तथा सिकाई व्यवस्थापन कार्यशाला सम्पन्न