निरर्थक विवादमा राष्ट्रिय सहाकरी संघ


सहकारीकर्मीहरूको भावनालाई जित्ने भन्दा पनि मञ्च, भाषण र मर्यादाक्रमलाई प्राथमिकता दिने राष्ट्रिय सहकारी संघका नेतृत्व बर्गको पुरानै रोग हो । राष्ट्रिय सहकारी संघ फेरि एकपटक को ठूलो भन्ने निरर्थक विवादमा फसेको छ । विधि, प्रक्रिया र सहकारीकर्मी प्रतिको उत्तरदायित्वलाई विर्सेर आत्मरतिमा रमाउने नेतृत्ववर्गका कारण संघमा यस किसिको विवाद भएको संघका एक सञ्चालक बताउँछन् । अहिलेको विवाद भनेको संघका वरिष्ठ उपाध्यक्ष मीनराज कँडेल र उपाध्यक्ष एवम् संविधानसभाका सभासद् ओमदेबी मल्ल बिच ड्यासमा को पहिला जाने भन्नेमा हो । वरिष्ठ उपाध्यक्ष कँडेल पदिय मर्यादाले आफू अगाडि रहेको तर्क गर्छन् भन्ने उपाध्यक्ष मल्ल औपचारिक कार्यक्रममा सभासद् प्रोटोकल्ली अगाडि हुने दाबी गर्छिन् । यो बिबादले राष्ट्रिय सहकारी संघका माननिय अध्यक्ष केशब बडाललाई समेत हुनुसम्म अप्ठेरो परेको छ, संसदको मर्यादालाई जोगाउने कि राष्ट्रिय सहकारी संघको भन्नेमा बडाल दोधारमा परेका छन् ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नवलपुरमा कोपोमिस दाखिला तथा भाखा नाघेको ऋण व्यवस्थापन कार्यक्रम सम्पन्न
सुनसरीमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान
धनुषामा साकोसहरुका लागि वार्षिक कार्ययोजना तथा बजेट निर्माण तालिम सञ्चालन
सदस्य सम्बन्ध व्यवस्थापन तालिम सम्पन्न