दिगो विकासमा सहकारीको लगानीबारे छलफल हुने


काठमाडौं, असार २३ । एजिङ नेपाल र उपलब्धि सहकारी सस्थाको सयुंत आयोजनामा दिगो विकासका लागि ‘लगानीमा सहकारीको भुमिका विषयक ’गोष्ठिको आयोजना हुने भएको छ । सहस्राब्दि विकास लक्ष्यको समयावधि समाप्तिसँगै सन २०१५ पछिको दिगो विकास लक्ष्यको तयारी अन्तिम चरणमा प्रवेश गरेको अवसरमा सहकारीको लागानी आवश्यकताबारे कार्यक्रममा छलफल हुने बताइएको छ ।
आगामी जुलाई १३ देखि १६ सम्म इथियोपियको राजधानी अदिसअबाबामा विकासका लागि लगानी सम्बन्धी तेस्रो अन्तराष्ट्रिय सम्मेलनमा सघाउ पु¥याउने उद्देश्यले भोली २४ गते बिहिवार २ देखि ४ बजेसम्म साफ फाल्चा बबरमहलमा कार्यक्रम हुने भएको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नुवाकोट सहकारी संघ मन्त्रालयमा दर्ता
प्रतिबिम्ब साकोसको आयोजनामा दोस्रो पाम वर्कशप सम्पन्‍न
वित्तीय साक्षरता तालिम सम्पन्‍न
हिमचुली साकोस गोरखाको रजत महोत्सव सम्पन्न