उपलब्धिले साहित्यीक सम्मान गर्ने


काठमाडौं, साउन ५ ।
उपलब्धी बहुउद्देश्यीय सहकारी संस्थाले सातौं वर्ष पूरा गरी आठौं वर्षमा प्रवेश गरेको छ । संस्थाले स्थापना दिवसको अवसर पारेर साउन ७ गतेदेखि कैलाशचौर लाजिम्पाटमा अवस्थित आफ्नै भवनबाट कारोबार शुरु गर्ने भएको छ ।
संस्थाले सो अवसरमा आफ्नै भवनको हलमा विभिन्न कार्यक्रम आयोजना गर्ने भएको छ । त्यसैक्रममा दीप गोविन्द सम्मान कोषद्वारा घोषणा गरिएका विभिन्न साहित्यीक सम्मानहरु पनि वितरण गरिने भएको छ।
दीप गोविन्द स्मृति सम्मान २०७१ बाट समकालीन नेपाली कथाः समस्या र सन्र्दभ २०७१ समकालीन कृतिका लागि किशन थापा ‘अधिर’लाई र चिसो घाम २०७१ कथासंग्रहका लागि सरु पोखरेललाई दिने प्रदान गरिने भएको छ ।
त्यस्तै ध.च गोतामे स्मृति सम्मान २०७१ बाट नेपाली कथाबारे अनुसन्धान, लेखनमा योगदान पु¥याएवाफत डा.दयाराम श्रेष्ठलाई सम्मान गरिने भएको छ । गोपाल गोतामे स्मृृति सम्मान २०७१ बाट सिर्जनात्मक लेखन÷पत्रकारितामा योगदान गरेवाफत जयदेव भट्टराईलाई दिने निर्णय गरिएको हो ।
उपलब्धी बहुउद्देश्यीय सहकारी संस्थाको उपलब्धी साहित्य विकास उपसमितिद्वारा संस्थाको स्थापना दिवसका अवसरमा सम्मान दिने संस्थाले जनाएको छ । आउँदो साउन ७ गते कैलाशचौर मार्ग लाजिम्पाट एक कार्यक्रमको आयोजना गरी सम्मान गर्ने संस्थाले जनाएको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नवलपुरमा कोपोमिस दाखिला तथा भाखा नाघेको ऋण व्यवस्थापन कार्यक्रम सम्पन्न
सुनसरीमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान
धनुषामा साकोसहरुका लागि वार्षिक कार्ययोजना तथा बजेट निर्माण तालिम सञ्चालन
सदस्य सम्बन्ध व्यवस्थापन तालिम सम्पन्न