भूकम्पपीडितलाई जस्तापाता वितरण


काठमाडौं, साउन १३ ।
सहकारीकर्मी तथा राजनीतिज्ञहरुले भूकम्पपीडितहरुलाई जस्तापाता वितरण गरेका छन् । गत वैशाख १२ गतेको महाभुकम्पबाट अति प्रभावित काठमान्डौ र ललितपुरको विभिन्न स्थानमा गएर उहाँहरुले प्रति व्यति २ बन्डेलका दरले जस्तापाता वितरण गर्नुभएको हो।
नेपाली कांगे्रसका केन्द्रिय सदस्य एंव पूर्वमन्त्री रामकृष्ण ताम्राकार र सहकारीकर्मी मोहन बस्नेत, पूर्व मन्त्री सुरेश मल्ल, नेपाली कांगे्रस काठमाडौं जिल्ला सदस्य शान्ताप्रसाद शिबाकोटीको सक्रियता एवं अशोक गुप्ता र मट्टु अग्रवालको सहयोगमा जस्तापाता वितरण गरिएको हो।
ललितपुर लामाटारका ४८ जना भूकम्प पीडितलाई प्रति व्यक्ति दुई वन्डेल वितरण गरिएको थियो । त्यस्तै काठमाडौंका सितापाइला, दहचोक, रामकोट र भीमढुंगाका दशदश जना भूकम्पपीडितलाई प्रति व्यक्ति दुई  वन्डेल जस्तापाटा वितरण गरिएको थियो ।

 


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

मकवानपुरमा सहकारी लक्षित बार्षिक योजना तथा बजेट निर्माण तालिम सम्पन्न
कोपोमिसमा समष्टिगत विवरण दाखिला सम्बन्धी अभिमुखिकरण सम्पन्न
हरिवन नगरपालिकामा सहकारी सचेतीकरण कार्यक्रम सम्पन्न
घोराहीमा साकोसहरुका लागि वार्षिक योजना तथा बजेट निर्माण तालिम सञ्चालन