आश्रय साकोसको सातौं वार्षिक साधारणसभा सम्पन्न


काठमाडौ महानगरपालिका वडा नं. १३ टंकेश्वरस्थित आश्रय वचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेडको सातौं वार्षिक साधारणसभा सम्पन्न भएको छ ।
संस्थापक अध्यक्ष धनकाजी श्रेष्ठको प्रमुख आतिथ्य र संचालक समितिका अध्यक्ष बिराट कुमार श्रेष्ठको सभापतित्वमा सो साधारणसभा सम्पन्न भएको हो ।


aashraya sacos 2

सो साधारणसभामा संक्षिप्त मन्तव्य राख्दै प्रमुख अतिथि श्रेष्ठले सहकारीले पूँजीवादी र समाजवादी व्यवस्थाका राम्रा गुणहरुलाई समावेश गरेको बताउँदै सहकारी क्षेत्रले उत्पादनशील क्षेत्रमा लगानी बढाउनुपर्ने विचार व्यक्त गर्नुभयो । सो साधारणसभाले अध्यक्ष बिराट कुमार श्रेष्ठ, लेखा समिति संयोजक महेन्द्र कुमार श्रेष्ठ,उपाध्यक्ष प्रेम कृष्ण मानन्धर तथा ब्यवस्थापक राजेन्द्र कृष्ण श्रेष्ठले प्रस्तुत गर्नु भएका प्रतिवेदनहरु सर्वसम्मतिले पास गरेको थियो ।साथै आ.व. ०७१÷७२ को आषाढ मसान्तसम्ममा संस्थाको शेयरपूँजी१ करोड २६ लाख ९ हजार ९ सय, निक्षेप ८ करोड २८ लाख ४८ हजार ५ सय ५३ रुपैयाँ र पैसा ६२ संकलन गरी ८ करोड ७२ लाख ८४ हजार ५ सय ९१ रुपैया र पैसा ७२ कर्जा लगानी गरेर खुद संचालन नाफा ८ लाख ६३ हजार ५ सय ७२ रुपैयाँ र पैसा ६६ बनाउन सफल भएको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

प्रोबेसन कार्यक्रम अन्तर्गत गौरीशंकर क्लष्टरमा आबद्ध साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान
कैलालीको बर्दगोरियामा सहकारी व्यवस्थापन तालिम सञ्चालन
नवलपुरमा कोपोमिस दाखिला तथा भाखा नाघेको ऋण व्यवस्थापन कार्यक्रम सम्पन्न
सुनसरीमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान