धुव्रतारामा सार्वजनिक सुनुवाई


दाङ,कार्तिक १३ । धुव्रतारा कृषी सहकारी संस्था लिमिटेड सौडियार १ को आयोजनामा पहिलो सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । संस्थाले सञ्चालन गरेको आलुको बिउ प्रजनन् केन्द्रका बिषयमा जानकारी दिने उदेश्यले कार्यक्रम गरिएको थियो ।

संस्थाका अध्यक्ष गणेशबहादुर ओलीको अध्यक्षता तथा गा.वि.स.सचिव टेकबहादुर खड्काको प्रमुख आतिथ्य र साना तथा मझौला कृषक आयस्तर बृद्धि आयोजना (रिजम)का प्रतिनिधि लोकमाया पुनको बिशिष्ट आतिथ्यमा कार्यक्रम भएको थियो ।

कार्यक्रममा नेकपा एमालेका गाँउ कमिटी अध्यक्ष थुरेन्द्रबहादुर ओली,वडा नागरिक मञ्चका संयोजक बोधिलाल शर्मा,संस्थाका सचिव दिलबहादुर वली,बेदुराम भण्डारी,मा.वि.जजरागाँउका शिक्षक अभिभावक संघका अध्यक्ष भेषराज शर्मा,हेमराज वली लगायतले बोल्नुभएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नवलपुरमा कोपोमिस दाखिला तथा भाखा नाघेको ऋण व्यवस्थापन कार्यक्रम सम्पन्न
सुनसरीमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान
धनुषामा साकोसहरुका लागि वार्षिक कार्ययोजना तथा बजेट निर्माण तालिम सञ्चालन
सदस्य सम्बन्ध व्यवस्थापन तालिम सम्पन्न