शिक्षा ज्योती सहकारीको साधारणसभा सम्पन्न


पोखरा, मंससिर ४।शिक्षा ज्योति बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेडको तेस्रो वार्षिक साधारणसभा पोखरामा सम्पन्न भएको छ ।साधारणसभामा बोल्ने वक्ताहरुले सहकारीमार्फत आर्थिक रुपान्तरण गर्न सकिने बताएका थिए ।
कार्यक्रममा सहकारीका उपाध्यक्ष शंकर ज्ञवालीले सहकारीले आगामी दिनमा रचनात्मक काम गर्ने बताउनुभयो ।

साधारणसभामा अध्यक्ष किशोरदत्त बरालले प्रस्तुत गरेको वार्षिक, सचिव राजु क्षेत्रीले प्रस्तुत गरेको सांगठनिक र कोषाध्यक्ष भोलानाथ पौडेलले प्रस्तुत गरेको आर्थिक प्रतिवेदन पारित गरिएको थियो । यसैगरी, लेखा समितिका संयोजक वसन्तराज पाण्डे र ऋण परिचालन समितिका संयोजक ऋषिकेशव सुवेदीले प्रस्तुत गरेका प्रतिवेदन समेत सर्वसम्मत पारित भएका छन् ।

साधारणसभाको उद्घाटन गर्दै नेपाल शिक्षक संघ कास्कीका अध्यक्ष शिरोमणि लामिछानेले सहकारिताको माध्यमबाट आर्थिक गर्जो टार्न शिक्षा ज्योतिले महत्वपूर्ण भूमिका खेलेको बताउनुभयो । सहकारीका सिद्धान्तलाई आत्मसात गर्दै अघि बढ्नुपर्ने उहाँको भनाई थियो ।
सदस्य यमनाथ सापकोटाले स्वागत मन्तब्य राखेको कार्यक्रममा अर्का सदस्य अर्जुन प्रसाद शर्माले सहकारीका सात सिद्धान्त वाचन गरेका थिए । सो अवसरमा पीएन क्याम्पसका सहायक प्रमुख देवीलाल शर्मा, शिक्षक युनियन कास्की सचिव विजयराज भण्डारी, नेपाल शिक्षक संघ कास्की उपाध्यक्ष विजयलक्ष्मी कोइराला, सचिव मणिराम कँडेल लगायतले आफ्नो भनाई राख्नुभएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

राष्ट्रिय सहकारी बैंकद्वारा शोध प्रबन्ध अनुसन्धान अनुदान सम्झौता
कैलालीको सहकारी सचेतना अभिमुखीकरण कार्यक्रम
व्यवस्थापकहरुको क्षमता अभिवृद्धि तालिम सुरु
नेफ्स्कून सदस्यता अभिमुखीकरण कार्यक्रम सम्पन्न