सहकारी अगुवाहरुको भेलाको तयारी


घोराही, २४ माघ । नेपाल बचत तथा ऋण केन्द्रिय सहकारी संघ (नेफ्स्कुन) को आयोजना एवं दाङ बचत तथा ऋण जिल्ला सहकारी संघ लि. को व्यवस्थापनमा सहकारी अगुवाहरुलाई प्रशिक्षणमुलक कार्यक्रम गरिने भएको छ ।
बचत तथा ऋण सहकारी संघ संस्थाका नेतृत्व तहका व्यक्तिहरुलाई तालिम दिइने दाङ बचत तथा ऋण जिल्ला सहकारी संघ लि.का अध्यक्ष अञ्जनकुमार पौडेलले जानकारी दिए । ‘सहकारी संस्थाहरुमा एकरुपता कायम गर्दै लैजाने नेफ्स्कुनको सोच हो’–उनले भने–‘यसले सहकारी संस्थाहरुको क्षमता अभिवृद्धि गर्न महत्वपूर्ण सहयोग पुग्ने छ ।’ मंगलवार घोराहीमा हुने कार्यक्रममा राप्ती अञ्चलका ७० ओटा सहकारी संघ संस्थाका प्रतिनिधिहरु सहभागी हुने छन् । कार्यक्रममा नेफ्स्कुनका अध्यक्ष, उपाध्यक्ष तथा मध्यपश्चिम सञ्चालक सहभागी हुने पौडेलले जानकारी दिए ।
यसैबीच दाङ बचत तथा ऋण सहकारी संघ लि दाङका अध्यक्ष अञ्जनकुमार पौडेलले विज्ञप्ती निकालेर विहान ८ बजे देखि शुरु हुने कार्यक्रममा सहभागीताका लागि सम्पूर्ण बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका प्रतिनिधिहरुलाई आग्रह गरेका छन् ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नवलपुरमा कोपोमिस दाखिला तथा भाखा नाघेको ऋण व्यवस्थापन कार्यक्रम सम्पन्न
सुनसरीमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान
धनुषामा साकोसहरुका लागि वार्षिक कार्ययोजना तथा बजेट निर्माण तालिम सञ्चालन
सदस्य सम्बन्ध व्यवस्थापन तालिम सम्पन्न