धादिङ जिल्ला संघमा नयाँ नेतृत्व


धादिङ । जिल्ला सहकारी संघ धादिङमा नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ । संघको माघको अन्तिम साता १६ औं साधारणसभा सम्पन्न भएपनि सबै पदाधिकारी चनय भइसकेका थिएनन । हालै सचिव र कार्यसमिति सदस्य चुनाबबाट चयन गरेपछि संघले नयाँ नेतृत्व पाएको हो । तत्कालिन समयमा सचिव र सदस्यमा सर्वसम्वत बनाउने प्रयास असफल भएपछि अन्य पदाधिकारी टुंगो लगाइएको थियो ।
सचिव पदमा ४ जनाको उमेदवार परेको थियो थियो । चारजना मध्ये सबैभन्दा बढी ४८ मत ल्याई विष्णुप्रसाद कोइराला निर्वाचित भएका हुन् । राजेन्द्र बस्नेत, सीतादेवी खनाल र उमेश दाहाललाई पर्छादैकोइराला विजयी भएका हुन् । त्यस्तै ७ सदस्यीय कार्यसमिति सदस्यमा राजेन्द्र दाहाल, भवानी तिमिल्सेना, युवराज थपलिया, कमलराज कडेँल, राजेन्द्र अधिकारी, भवानी उप्रेती र रामचन्द्र अर्याल विजयी भएका छन् । सदस्य पदमा १२ जनाको उमेदवार परेको थियो । जिल्ला सहकारी संघ धादिङको गत २९ गते सम्पन्न साधारणसभा तथा अधिवेशनले अध्यक्षमा नेत्रराज पौडेल, उपाध्यक्षमा गंगादत्त तिमिल्सेना र गंगा विसुराल र कोषाध्यक्षमा टंकनाथ शर्मा सर्वसम्मत चयन गरेको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

बागमती प्रदेश सहकारी संघ ठोस कार्यक्रम सहित सक्रिय हुने
आइसीए एपीको क्षेत्रीय सभा सम्पन्न
भक्तपुर बचत संघको आमदानी दोब्बर
सहकारी अभियन्ता उद्धव सापकोटालाई पुत्री शोक