३ दिने सहकारी एंव विक्तिय व्यवस्थापन तालिम सम्पन्न


काठमाण्डौ उपापको आयोजना र नेपाल कृषि सहकारी केन्द्रीय संघको प्राविधिक सहयोगमा दैलेखका ५ वटा सहकारीका सदस्य, सञ्चालक, कर्मचारी र लेखा समितिका सदस्यहरुलाई ३ दिने लेखा एंव सहकारी व्यवस्थान तालिम दैलेखमा सम्पन्न भएको छ ।

सहकारीको दिगो विकास एंव सदस्यहरुको आर्थिक समृद्धिका लागि आयोजना गरिएको ३ दिने सहकारी व्यवस्थापन तालिममा ५ वटा संस्थाका २५ जना सञ्चालक एंव सदस्यहरुको सहभागिता रहेको थियो ।k1

सहकारी व्यवस्थापन, शुसान, प्रस्तुती, मुल्य सिद्धान्त लगाएतका विषयमा नेपाल कृषि सहकारी केन्द्रीय संघका महाप्रवन्धक रुद्र भट्राई, नेपाल कृषि सहकारी केन्द्रीय संघकी वरिष्ट कार्यक्रम प्रवन्धक मिना पोख्रेल र एफ. ए. ओ. रोमकी मारिया ग्राजियाले सहजिकरण गर्नुभएको थियो ।

यस्तै सहकारीको आर्थिक सुधारका लागि र विक्तिय व्यवस्थापनमा चुस्त दुरुस्त वनाउन सहयोग पु¥याउने उद्धेश्यले आयोजना गरिएको ३ दिने विक्तिय व्यवस्थापन तालिममा ५ वटा संस्थाका २५ जना कर्मचारी र लेखा समितिका सदस्यहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

तालिममा उपापका अनुगमन तथा मूल्याकन अफिसर वसन्त अर्याल, नेपाल कृषि सहकारी केन्द्रीय संघका सह कार्यक्रम संयोजक त्रिजन सिंह एंव जापानीज तोसि आकी ओनोले सहजिकरण गर्नुभएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

जिल्ला सहकारी संघ कास्कीको अध्यक्षमा कोइराला
उद्यमशिलता नमूना परियोजनाको प्रभावकारिता अनुगमन
बर्दियामा सञ्जाल सम्बन्ध र संस्थागत विकास सम्बन्धी अन्तरक्रिया सम्पन्न
नेफ्स्कून-बचत संघ सुनसरीबीच अन्तरक्रिया