स्मरण सहकारीद्वारा रक्तदान


काठमाडौ चैत २७ । स्मरण बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाले रक्तदान कार्यक्रमको आयोजना गरेको छ । रगत अभावमा कोहि कसैले ज्यान गुमाउनु नपरोस भन्ने अभिप्रायले कार्यक्रमको आयोजना गरिएको संस्थाका सचिव निर्मल प्रसाद हुमागाईले जानकारी दिनुभयो ।
सस्थाले विगत ४ बर्ष देखि निरन्तर रुपमा रक्तदानको कार्यक्रम आयोजना गर्दै आएको छ । शनिवार भएको उक्त रक्तदानमा ३२ जनाले रगतदान गरेको संस्थाले जनाएको छ । सो कार्यक्रमा विभिन्न समाजसेवी, शिक्षक र सहकारीका सदस्यहरुले रक्तदान गरेका थिए । रक्तदानमा सहभागीहरुलाई प्रमाणपत्र समेत प्रदान गरिएको थियो । smaran
२०६५ सालमा स्थापना भएको स्मरण सहकारीले हाल डिल्लीबजारबाट कारोबार गर्दै आएको छ । ९सय१३ सदस्य रहेको सहकारीको शेयर पुँजी १ करोड ४२ लाख रहेको र सदस्यको निक्षेप ६ करोड रहेको संस्थाले जानकारी दिएको छ । यस्तै आगामी दिनमा संस्थाले आफ्ना समाजिक कार्यहरुलाई अझै बृहत बनाउदै लैजाने र आफ्ना सदस्यलाई सहकारी सम्बन्धी शिक्षा समेत सञ्चालनमा ल्याउने योजना रहेको हुमागाईले जानकारी दिए ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

राष्ट्रिय सहकारी बैंकद्वारा शोध प्रबन्ध अनुसन्धान अनुदान सम्झौता
कैलालीको सहकारी सचेतना अभिमुखीकरण कार्यक्रम
व्यवस्थापकहरुको क्षमता अभिवृद्धि तालिम सुरु
नेफ्स्कून सदस्यता अभिमुखीकरण कार्यक्रम सम्पन्न