सहकारीले अस्पताल सञ्चालन गर्ने


पर्सा, मंसिर ५ । पर्साको एक सहकारीले अस्पताल सञ्चालन गर्ने भएको छ । एकता समूह बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड उदयपुर घुर्मीले हेल्थ केयर सेन्टर सञ्चालन गर्न लागेको हो । जिल्ला जनस्वास्थ्य कार्यालय पर्साका प्रमुख अरुण महतोले हेल्थ केयर एन्ड रिसर्च सेन्टरको उदघाटन गदैं वुधबारबाट सेवा दिन सुरु समेत गरिसकेको छ । उदघाटन कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख महतोले सर्वसाधरणलाई सरल र सुलभ तरीकाले स्वास्थ्य सेवा प्रदान गर्न आग्रह गरे । उनले सरकारले गाँउ गाँउमा स्वास्थ्य चौकीहरुको स्थापना भएपनि प्रयाप्त नभएको भन्दै हेल्थ केयर सेन्टरले प्रभावकारी सेवा प्रदान गर्नेमा विश्वास व्व्ब्यक्त गर्नुभयो । कार्यक्रममा जनता उच्च मावि बढनिहारका व्यवस्थापन समिति अध्यक्ष अरुण कुमार लाल कर्ण, जोखु चौधरी सामुदायिक हेल्थ केयरका सचिव विजय चौधी लगायतको उपस्थिती रहेको थियो । सहकारीका अध्यक्ष पन्नालाल कुशवाहको अध्यक्षतामा कार्यक्रम भएको थियो । बिशिष्ट अतिथी डा।योगेन्द्र प्रसाद यादब , बचत तथा ऋण सहकारी संघका उपाध्यक्ष असगर अली अंसारी, अतिथीहरुमा जनता उच्च मा।बि।का प्रधानाध्यापक अरुण कुमारलाल कर्ण , समाजसेवी जंग बहादुर दास, नारायणी एफ।एम का संचारकर्मी एवम् सहकारी कर्मी रामनिवास देहाती , युवा तथा साना ब्यवसायी स्वारोजगार कोषको जिल्ला अनुगमन तथा संयोजन समितिका सदस्य सचिव सुनिल कुमार रौनियार , निर्धन उत्थान बैंकको योगेन्द्र ठाकुर , जुनतारा बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका प्रनिधि कल्पना क्षेत्री लगाएतका अतिथीहरुको उपस्तििथी रहेको थि


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

मिलिजुली कालिञ्चोक साकोसद्वारा क्यूआर कोड सेवा सुरु
पोखरामा सहकारीको संयुक्त रक्तदान कार्यक्रमः ६२ युनिट रगत संकलन
सहकारी अनुगमन प्रभावकारी बनाउन समितिद्वारा कर्मचारीहरुलाई तालिम
अमर साकोसका कर्मचारीहरुको क्षमता विकास आधारभूत तालिम सम्पन्न